تسلا مدل Y معرفی شد

کد خبر : 93025 سه شنبه 25 تیر 1398 - 09:22:43

رونمایی از مدل Y در کلاس کراس‌اور شهری، یقینا تاثیر بسیار مهمی بر فروش تسلا خواهد داشت و درصورت عرضه‌ی گسترده با تیراژ بالا، سودآوری تسلا را تضمین خواهد کرد.

نمای بیرونی مدل Y، کاملا تحت تاثیر زبان طراحی تسلا مدل 3 است. در سمت دیگر ماجرا، مدل Y می‌تواند به‌صورت ۳ ردیفه با ۷ صندلی نیز تولید شود که باتوجه‌به اندازه بدنه، نکته‌ی مثبت و بسیار مهمی است. هنوز جزئیات دقیق مربوط‌به طول و عرض و ارتفاع این خودرو در اختیار رسانه‌ها نیست، اما ۳ ردیفه بودن مدل Y بسیار عجیب به نظر می‌رسد. حتی با قاطعیت نمی‌توان این محصول را یک کراس‌اور دانست؛ چرا که ارتفاع کف از سطح جاده هم، چندان زیاد نیست.

مدل Y هم مثل دیگر محصولات تسلا، نسخه‌ای قدرتمند به نام پرفرمنس دارد که می‌تواند در زمان ۳.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و مسافت ۴۸۰ کیلومتر با هر شارژ بپیماید. تسلا مدل Y پرفرمنس، آستانه قیمت ۵۱ هزار دلار خواهد داشت. نسخه‌های مختلف تسلا مدل Y، باتوجه‌به امکانات و ظرفیت باتری، تا ۶۰ هزار دلار قیمت دارند.

در فضای داخلی مدل Y، تاکید تسلا بر داشبورد ساده و نمایشگر بزرگ، به وضوح دیده می‌شود. تقریبا تمامی امکانات فنی و رفاهی خودرو، ازطریق نمایشگر لمسی کنترل می‌شوند که بزرگ‌تر از ۱۷ اینچ به نظر می‌رسد.

منبع:زومیت

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]