کد خبر : 92267 شنبه 25 خرداد 1398 - 09:46:08
سرعت-تعمیر-خودرو-با-عینک-هوشمند-بی-ام-و-

مشاهده سه بعدی روند تعمیر؛

سرعت تعمیر خودرو با عینک هوشمند بی ام و

عینک هوشمند شرکت بی ام و مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده عرضه شده است که با استفاده از آن می‌توان سرعت تعمیر خودروهای مختلف را افزایش داد.

از ماه آینده این خودرو روانه بازار می شود و استفاده از آن می تواند سرعت تعمیر خودروها را تا ۷۵ درصد افزایش دهد. این عینک‌ها مجهز به هوش مصنوعی هستند و لذا استفاده از آنها سرعت تعمیر خودرو را از طریق شناسایی سریع مشکلات افزایش می‌دهد.

استفاده از این عینک‌ها دسترسی به اطلاعات فنی مورد نیاز برای تعمیر خودروها را نیز تسهیل می‌کند و در نهایت زمان انتظار هر مشتری برای دریافت خودروی خود از تعمیرگاه را به میزان زیادی کاهش می‌دهد.

با به کارگیری این سیستم، تعمیرکار خودرو می‌تواند به پایگاه داده مفصل و گسترده‌ای دسترسی یابد که حاوی جزئی‌ترین اطلاعات فنی در مورد هر یک از تولیدات شرکت بی ام و است. یکی دیگر از مزایای این سیستم ارتباط تعمیرکار با متخصصان و مهندسان بی ام و است که مشاهده آنی و لحظه به لحظه روند تعمیر را به صورت سه بعدی از طریق این عینک هوشمند ممکن می‌کند.

تعمیرکار همچنین می‌تواند با صدور فرامین صوتی اسناد، تصاویر اضافی، توضیحات و نقشه‌های هر بخش در حال تعمیر را از طریق این عینک به صورت سه بعدی مشاهده کند. این خدمات فعلاً در آمریکا ارائه می‌شوند.

منبع:مهر

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]