کد خبر : 92003 دوشنبه 13 خرداد 1398 - 19:42:58
شرکت-اپل،-ظرفیت-دانلود-از-اپ-استور-را-افزایش-داد

به وسیله اینترنت سیم‌کارت:

شرکت اپل، ظرفیت دانلود از اپ استور را افزایش داد

شرکت اپل، ظرفیت دانلود از اپ استور به وسیله اینترنت سیم‌کارت را افزایش داد. اگر شما هم دارای آیفون هستید، احتمالا با ظرفیت محدود دانلود به وسیله اتصال دیتا نیز آشنا هستید.

به گزارش سیناپرس به نقل ازآی تی رسان،  پیش از این، به دلیل قوانین شرکت اپل کاربران فقط مجاز به دانلود اپلیکیشن‌هایی با حجم کمتر از 150 مگابایت بودند و برای دانلود اپ‌ها و بازی‌هایی که ظرفیتی بیش از این داشتند، باید از یک اتصال وای‌فای برای دانلود و نصب از اپ استور استفاده می‌شد.

به نظر می‌رسد که کوپرتینو‌نشین‌ها این محدودیت را بی‌ سر‌و‌صدا افزایش داده‌اند. به گزارش 9to5Mac، اپل محدودیت دانلود به وسیله اتصال سیم‌کارت را به 200 مگابایت افزایش داده است. در سپتامبر سال 2017 نیز این محدودیت به 150 مگابایت افزایش یافته بود.

یکی از دلایل این محدودیت، قوانین شرکت اپل هستند. قطعا هیچ شخصی از دانلود یک بازی یا برنامه حجیم به وسیله اتصال داده و افزایش ناگهانی هزینه این اتصال به علت حواس‌پرتی خود، خوشحال نخواهد بود. کاربران زیادی به دلیل نداشتن بسته‌های اینترنت سیم‌کارت و حواس‌پرتی، قربانی هزینه‌های گزاف شده‌اند.

برخی از کاربران سایر کشورها نیز به دلیل استفاده از بسته‌های اینترنتی جعلی و دروغین، متحمل پرداخت هزینه‌های زیادی می‌شوند. اما اپل نیز گزینه‌هایی در اختیار سایر کاربران قرار داد و هم‌اکنون ظرفیت دانلود اپ استور به وسیله اتصال داده را از 150 به 200 مگابایت افزایش داده است. البته قبل از دانلود نیز پیام هشداری برای کاربر نمایش داده می‌شود.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]