کد خبر : 91834 چهارشنبه 08 خرداد 1398 - 17:40:29
بازی-که-از-مرز-۶-میلیون-بازی‌باز-عبور-کرد

بازی Dauntless

بازی که از مرز ۶ میلیون بازی‌باز عبور کرد

چند روز از انتشار بازی جذاب Dauntless می‌گذرد و آمار کسانی که در حال تجربه‌ این عنوان هستند، به سرعت در حال افزایش است.

به گزارش سیناپرس به نقل از گیمفا،استودیوی فونیکس لبس (Phoenix Labs) امروز هم در پیامی جدید آمار دیگری از تعداد بازی‌بازان این عنوان را منتشر کرد که می‌تواند برای طرفداران بسیار جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

Dauntless از سری عناوین مهیج و پرطرفداری است که نسخه‌ی بتایی از آن سال گذشته در دسترس قرار گرفت. سبک فوق‌العاده و گیم‌پلی چشمگیر این بازی باعث شد تا افراد زیادی با آن ارتباط برقرار کرده و ساعت‌ها خود را سرگرم کنند. جالب است بدانید که تیم سازنده در ساخت این عنوان از بازی‌هایی نظیر Monster Hunter World الهام گرفته است. همچنین در آینده شاهد عرضه‌ بازی روی نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند نیز خواهیم بود.

مدت کمی از انتشار بازی Dauntless گذشته اما در همین بازه‌ی زمانی، شمار بازی‌بازان از مرز ۶ میلیون نفر عبور کرده است. این در حالی است که تعداد طرفداران نسبت به هفته‌ی گذشته دو میلیون نفر بیشتر شده است. بازی‌بازان در مجموع حدود ۱۵ میلیون ساعت اقدام به تجربه‌ی این عنوان کرده‌اند. این آمار باعث تعجب سازندگان شده است و آن‌ها در پیامی از تمام حامیان بازی تشکر کرده‌اند. Dauntless هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]