کد خبر : 89974 سه شنبه 14 اسفند 1397 - 09:57:52
یک-موتورسیکلت-مدل-سال-۱۹۳۰-رکورد-قیمت-گذاری-فروش-را-شکست

یک موتورسیکلت مدل سال ۱۹۳۰ رکورد قیمت گذاری فروش را شکست

یک موتورسیکلت قدیمی مدل سال ۱۹۳۰ رکورد قیمت گذاری فروش موتورسیکلت‌های قدیمی را شکست و فردی حاضر شد برای خرید آن رقم بی سابقه ۵۶۱۵۵۶ دلار را بپردازد.

به گزارش سیناپرس به نقل از مهر، امروزه با پرداخت چنین پولی می‌توان بیش از ۱۶ خودروی برقی پیشرفته شرکت تسلا را خریداری کرد. اما فردی که نامش فاش نشده با شرکت در حراج موزه ملی موتورسیکلت‌های کلاسیک در انگلیس در تاریخ دوم مارس بیش از ۵۶۱ هزار دلار برای خرید موتور Brough Superior SS۱۰۰ پرداخت کرد.

آخرین بار فرد دیگری برای خرید یک مدل از همین موتور که در سال ۱۹۲۹ تولید شده بود حاضر شد رقمی معادل با ۴۱۷۲۲۳ دلار پرداخت کند. فروش این موتور در سال ۲۰۱۴ انجام شده بود.

موتورسیکلت مذکور متعلق به فردی به نام دیکسون بوده که با استفاده از آن در مسابقات موتورسیکلت سواری شرکت کرده و موفق به کسب مدال طلا در دو مسابقه بین المللی نیز شده است.

این موتورسیکلت ابتدا نصف مبلغ به فروش رفته قیمت گذاری شده بود، اما در مزایده برگزار شده در حراج مذکور با قیمت بالاتری فروخته شد. در جریان حراج مذکور یک موتور دوکاتی از نوع سوپرمونو که در سال ۱۹۹۳ تولید شده نیز به قیمت بیش از ۹۶ هزار دلار فروخته شد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]