کد خبر : 89200 چهارشنبه 24 بهمن 1397 - 12:59:53
درخشش-سه-عکاس-ایرانی-در-رقابت-عکاسی-از-ساختمان-های-سراسر-جهان

درخشش سه عکاس ایرانی در رقابت عکاسی از ساختمان های سراسر جهان

سیناپرس: هر سال موسسه معتبر سی آی او بی در انگلیس از عکاسان حرفه ای و آماتور در جهان می خواهد تا در یک رقابت عکاسی از ساختمان های سراسر جهان شرکت کنند و امسال سه عکاس ایرانی در این رقابت درخشیده اند.

 علاقمندان می توانند عکس های خود را در سایت این موسسه فعال در حوزه معماری و ساختمان که بیش از ۱۵۰ سال قدمت دارند ثبت کنند تا در رقابت سالانه عکاسی از ساختمان های جهان شرکت کنند. اگر چه برنده این رقابت عکاسی در سال ۲۰۱۸ فردی به نام چرنه جوآنگ است که با گوشی آیفون ۷ خود عکسی زیبا از مرکز تجارت جهانی وستفیلد در نیویورک امریکا گرفته است، اما سه عکس از عکاسان ایرانی در میان عکس های منتخب مجموعه مذکور وجود دارند.

 

no-alt
no-alt
no-alt

یکی از این عکس های منتخب به نام ۲۱ اینچ که توسط جمشید فرجوند گرفته شده مردی را در شهر بیجار نشان می دهد که با استفاده از تلویزیون های ۲۱ اینچ قدیمی خانه ای برای خود ساخته است.

no-alt
no-alt
no-alt

عکس ایرانی منتخب دیگر در این مجموعه مربوط به رسول بیاتی است و حفره امید نام دارد. این عکس از سقف بازار فرش قم گرفته شده است.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt

عکس سوم این مجموعه که زنان سفیدپوش نام دارد توسط حسین فراهانی از زنان ایرانی در حین انجام اعمال حج عمره در شهر مدینه منوره گرفته شده است

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]