کد خبر : 86430 دوشنبه 05 آذر 1397 - 00:15:03
اتنبرو،-صدای-مردم-برای-مقابله-با-تغییرات-آب-و-هوایی

به پویش "People's Seat" بپیوندید:

"اتنبرو"، صدای مردم برای مقابله با تغییرات آب و هوایی

سیناپرس: سازمان ملل متحد، در آستانه برگزاری کنفرانس تغییرات آب و هوایی 2018، پویش (کمپین) جدیدی تحت عنوان People's Seat را ایجاد کرده است تا مشارکت مردم جهان در موضوع مقابله با گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوایی را جلب کند.

کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد، 2 تا 14 دسامبر (11 تا 23 آذر) با حضور رهبران کشورهای مختلف دنیا در شهر کاتویس (لهستان) برگزار خواهد شد.

دیوید اتنبرو (David Attenborough)، پژوهشگر، مجری و مستندساز برنامه‌های حیات‌وحش مشهور بریتانیایی قرار است همزمان با برگزاری این کنفرانس، به عنوان نخستین نفر روی این صندلی بنشیند و نظرات و دیدگاه‌های مردم جهان را در مورد بحران تغییرات آب و هوایی برای رهبران جهان مطرح کند.  

اتنبرو تأکید کرد: همه می‌دانیم که تغییرات آب و هوایی یک بحران جهانی است و حل این مشکل به یک راه‌حل جهانی نیاز دارد.

وی افزود: به تلاش‌ها و اقدام‌های بی‌سابقه‌ای برای دستیابی به اهداف توافقنامه آب و هوایی پاریس نیاز داریم. پویش (کمپین) People's Seat فرصتی برای تمام مردم در سراسر جهان - صرفنظر از ملیت یا موقعیت آنها - است تا در بخشی از مهمترین بحث قرن مشارکت داشته باشند.

همه مردم از سراسر جهان می‌توانند دیدگاه خود را در مورد تغییرات آب و هوایی و فاجعه‌ای که به سرعت درحال رخ دادن است، مطرح کنند. افراد علاقه‌مند جهت پیوستن به این پویش (کمپین) می‌توانند دیدگاه خود را با هشتگ #TakeYourSeat در شبکه‌های مجازی منتشر کنند.  

دیدگاه‌ها و نظرات مردم از سراسر جهان، پایه اصلی سخنرانی اتنبرو در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد در تاریخ 3 دسامبر را تشکیل خواهد داد.

 

مترجم: معصومه سوهانی

منبع: sciencealert

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]