کد خبر : 84813 جمعه 20 مهر 1397 - 11:09:25
ارائه-دستاوردهای-نانویی-ایرانی-در-نمایشگاه-فناوری-نانو

از فرادا آغاز به کار می کند؛

ارائه دستاوردهای نانویی ایرانی در نمایشگاه فناوری نانو

نمایشگاه فناوری نانو با هدف ارائه آخرین دستاوردهای ایرانی در حوزه نانو از فردا ۲۱ مهرماه تا ۲۴ مهرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش سیناپرس به نقل از مهر، یازدهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو از فردا با حضور  ۳۳ طرح صنعتی، ۲۴ فناور برتر ایرانی، شرکت های دانش بنیان، مراکز آموزشی و پژوهشی، دانشگاهها، انجمن ها و نهادهای مرتبط علمی به مدت سه روز در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه ۷ هیات تجاری برای انعقاد قرارداد با محصولات ایرانی حضور می یابند. همچنین در این نمایشگاه شرکت های تولیدی و صنعتی حضور خواهند داشت.

در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو برای کشورهای کره، عمان و ارمنستان غرفه در نظر گرفته شده است. همچنین  ۷۴ غرفه مختص شرکتهای تولیدی و خدماتی در نمایشگاه فناوری نانو است.

به موازات نمایشگاه، ۶ نشست تخصصی تجاری سازی محصولات کاربردی فناوری نانو در حوزه‌های مختلف فناوری شامل نساجی، خودرو، آب و پساب، رنگ و رزین، پوشش، دارویی و بهداشتی نیز برگزار می‌شود.

همچنین کشورهای مختلفی از جمله کره جنوبی، مالزی، اندونزی، روسیه، اکوادور، ارمنستان، عمان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]