کد خبر : 80172 جمعه 18 خرداد 1397 - 08:37:31
جامعه-علمی-کشور-در-طول-۴۰-سال-راه-و-روش-امام-را-حفظ-کرده-است

جامعه علمی کشور در طول ۴۰ سال راه و روش امام را حفظ کرده است

رئیس مرکز توسعه فناوری­های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری گفت:حضور جامعه علمی در راهپیمایی امسال برای بار دیگر، یاس و ناامیدی را برای امریکا و رژیم صهیونیستی جهانخوار به ارمغان می آورد.

به گزارش سیناپرس، دکتر اسماعیل قادری فر به مهر گفت: جامعه علمی کشور در طول ۴۰ سال بعد از حیات انقلاب اسلامی ثابت کرده اند که در حفظ آرمان ها و صیانت از  دستاوردهای انقلاب اسلامی مصمم هستند و این نشان می دهد آنها همواره با جهاد علمی و تاسی به سیره امام راحل عظیم الشان می توانند راه و روش امام و شیوه های انقلاب را حفظ کنند.

رئیس مرکز توسعه فناوری­های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد:جامعه علمی، محققان و پژوهشگران توانسته اند تاکنون با جهاد علمی و انجام کارهای نوآورانه و فناورانه در دانشگاهها و مراکز علمی و فناوری، دستاوردهای خود را به منصه ظهر برسانند؛ با حضور این اقشار در راهپیمایی امسال نیز اقتدار ایرانی در عرصه جهانی به منصه ظهور می رسد تا یک بار دیگر یاس و ناامیدی را برای امریکا و رژیم صهیونیستی جهانخوار به ارمغان بیاورد.

وی افزود: بنابراین امسال هم  روز قدس  که مصادف با ایام رحلت امام خمینی(ره) و لیالی قدر متبرک شده ان شا الله جامعه علمی کشور همراستا با همه مردم در صحنه با هدف حفظ آرمان های امام و تجدید بیعت با امام و رهبری حضور خواهند داشت؛ این جامعه باید تلاش کند تا حضور خود را به عنوان یک عامل مهم و اثر گذار در صحنه بین المللی با توجه به شرایط پیچیده ای که قرار داریم به اثبات برساند تا به عنوان برگ برنده ای برای اقتدار ایرانی باشد.

وی عنوان کرد: امسال هم جامعه علمی با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس بار دیگر اثبات خواهد کرد که همواره پایبند به آرمان های امام راحل در راستای منویات رهبر انقلاب حرکت می کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط