کد خبر : 76862 شنبه 01 اردیبهشت 1397 - 14:24:38
-استارتاپ-دانش-آموزی

همزمان با برپایی نمایشگاه فاینکس 2018

استارتاپ دانش آموزی

مدیر آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس: استارتاپ دانش آموزی با نام «بومی نو فین تک» با هدف فرهنگ‌سازی بازار سرمایه ویژه دانش‌آموزان پایه اول متوسطه در قالب مسابقات کسب‌وکار دانش‌آموزی همزمان با برپایی نمایشگاه فاینکس 2018 کلید خورد.

به گزارش سیناپرس به نقل از نوپانا، بهنام بهزاد فر گفت: نمایشگاه فاینکس 2018 بر ای تمامی گروه های جامعه از قبیل کودکان، نوجوانان، دانشجویان، فعالان بازار سرمایه و غیره برنامه دارد.

وی در ادامه به برنامه‌ریزی ستاد برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه برای سنین کودک و نوجوان اشاره کرد و اظهارداشت: نظر به ضرورت و اهمیت فرهنگ سازی از سنین پایه طرح رویداد "بومی نو فین تک " برای نخستین بار در این نمایشگاه به مرحله اجرا درآمد.

مدیر آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: این طرح با هدف فرهنگ‌سازی بازار سرمایه ویژه دانش‌آموزان پایه اول متوسطه در قالب مسابقات کسب‌وکار دانش‌آموزی همزمان با برپایی نمایشگاه فاینکس 2018 کلید خورد.

وی همچنین افزود: دانش آموزان در طرح مزبور ضمن یادگیری اصول اولیه بازارهای مالی، آشنایی با ظرفیت ها و کارکردهای این بازار در حوزه های مختلف فین تک با طرح ایده های نوآورانه و خلق مدل کسب و کار با یکدیگر به رقابت می پردازند.

بهزاد فر به رادیو اقتصاد تصریح کرد: جدا از این غرفه کودک و نوجوان در نمایشگاه فاینکس 2018 راه اندازی شد.

وی اضافه کرد: در دوره های قبلی نمایشگاه فاینکس پروژه پیک بورس برای گروه سنی کودک ونوجوان به مرحله اجرا در می آمد که خوشبختانه امسال هم بحث سینما بورس و هم آموزش نهادهای مالی مانند بورس، بانک و بیمه برای این گروه سنی برنامه ریزی شده است.

مدیر آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ضمن اشاره به طراحی مسابقات مفرح و پر هیجان با هدف اشاعه فرهنگ سهامداری و آموزش بورس برای دانشجویان اظهارداشت: امسال مسابقات خیلی خوبی به نام «بورس کاپ» برای افراد متخصص بازار سرمایه نیز طرح ریزی شد.

وی تصریح کرد: برای نخستین بار در قالب برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه مسابقات آتی بورس کالای ایران در بورس کاپ شبیه سازی شده است.

بهزاد فر اضافه کرد: علاوه بر این برای سایر اقشار و سنین مختلف برنامه های متفاوتی در نمایشگاه فاینکس 2018 تهیه و به مرحله اجرا درآمد.

وی در ادامه یادآورشد: امسال برای نخستین بار نمایش استندآپ کمدی ویژه خانواده ها نیز در برنامه های نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گنجانده شد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]