پرچمدار جدید مایکروسافت؛

اطلاعات جدید از گوشی سرفیس فون منتشر شد

کد خبر : 71596 سه شنبه 28 آذر 1396 - 11:33:53

اگر اهل دنبال کردن اخبار مربوط به گوشی و موبایل باشید حتما متوجه شده اید که در این چند وقت گذشته یکباره حجم شایعات درباره گوشی سرفیس فون مایکروسافت افزایش یافته است. اما به تازگی تصاویر جدید از آن منتشر شده است.

به گزارش سیناپرس به نقل از دی جی کالا مگ،امروز یکسری اطلاعات جدیدتر از این تلفن همراه هوشمند به بیرون درز کرده که شامل تصاویری از ظاهر آن مي‌شود. البته این تصاویر مربوط به رندرهای گوشی جدید مایکروسافت می‌شوند.

اکثر گوشی‌های پرچم‌دار حال حاضر به دوربین دوتایی مجهز شده‌اند، اما این موضوع درباره گوشی پیکسل ۲ شرکت گوگل صادق نبود و به نظر می‌رسد که گوشی مایکروسافت هم دوربین دوتایی ندارد. با این حال گوشی سرفیس فون دو صفحه نمایش دارد.

گوشی سرفیس فون

تصاویری که به تازگی از این گوشی به بیرون درز کرده مربوط به پتنت‌های مایکروسافت می‌شود. در این تصاویر برخی از ویژگی‌های ظاهری سرفیس فون دیده می‌شود. یکی از اولین چیزهایی که با دیدن تصاویر متوجه آن می‌شوید، صفحه نمایش OLED‌ آن است. به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد همانند سامسونگ و اپل از این مدل صفحه نمایش در گوشی‌هایش استفاده کند.

هنوز نمی‌دانیم که مایکروسافت این گوشی را در چه زمانی معرفی و راهی بازار می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که این گوشی به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ و نسخه اصلی ویندوز ۱۰ مجهز شده و می‌تواند نقش گوشی و تبلت را ایفا کند.

مایکروسافت سرفیس فون

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]