با این لامپ همه کاره دیگر نگران تاریکی شب ها نباشید

کد خبر : 70801 شنبه 11 آذر 1396 - 13:26:33

دسترسی به یک منبع نوری مناسب برای راه رفتن، مطالعه و ... در شب یک چالش جدی است، اما با اختراع یک فانوس کوچک قابل تبدیل به سربند، چراغ مطالعه، چراغ دوچرخه و غیره این مشکل برطرف شده است.

به گزارش سیناپرس به نقل از مهر، PAL نام این اختراع جدید است که نیاز شما به حمل چند منبع روشنایی مانند چراغ قوه، چراغ سر بند، چراغ دوچرخه، چراغ مطالعه و فانوس دستی و غیره را رفع می کند.

چراغ یادشده همراه با تعدادی وسیله و ابزار جانبی عرضه می شود که آن را به یک محصول کاربردی چندکاره برای استفاده در طبیعت، منزل و در محل کار مبدل می کند.

تامین برق لامپ PAL هم از طریق شارژ باتری آن و هم به صورت مکانیکی از طریق پدال زدن با استفاده از دوچرخه و غیره ممکن است. PAL به جای یک دکمه دارای چهار دکمه است که یکی برای تنظیم میزان روشنایی لامپ به کار می رود. دیگری برای تنظیم محل روشنایی در محیط اطراف قابل استفاده است. سومی با چشمک زدن چراغ را در حالت ارسال علامت کمک اضطراری قرار می دهد و چهارمی برای روشن و خاموش کردن به کار می رود.

لامپ این چراغ متشکل از سه ال ای دی از نوع Cree XP-L است که میزان روشنایی آنها به ۳۵۰ لومن می رسد. PAL در برابر ضربه، شوک و آب مقاوم می باشد. شارژ باتری این لامپ برای ۱۵ ساعت استفاده کافی بوده و قیمت آن ۹۰ دلار است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]