کد خبر : 6887 چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - 10:48:29
رویکردی-جدید-برای-بهبود-نتایج-IVF

رویکردی جدید برای بهبود نتایج IVF

سیناپرس: در مطالعه ­ای که نتایج آن به صورت کامل در اولین کنگره بین المللی تولید مثل ارائه خواهد شد، عوامل مؤثر بر لانه گزینی که می تواند به بهبود نتیجه سیکل های لقاح خارج رحمی (IVF) کمک کند، بررسی شده است.

در این مطالعه عوامل مؤثر بر لانه گزینی از قبیل وضعیت بلوغی تخمک، کیفیت اندومتر و فاکتورهای مؤثر در ارتباط بین آندومتر و جنین از نظر
زمان بندی و سطح مناسب هورمون های پایه و تحریک شده هر کدام می تواند به بهبود نتیجه سیکل های درمانی برای زوجین نابارور کمک نماید.براین اساس پروتکل های درمانی در هر بیمار، تنها پس از بررسی اولیه سیکل طبیعی فرد و با شناخت خصوصیات پایه و اختلالات احتمالی مداخله گر در روند لانه گزینی جنین در رحم به طور اختصاصی برای هر بیمار طراحی می شوند.

گفتنی است که اطلاعات تکمیلی این مطالعه،در اولین کنگره بین المللی تولید مثل که همزمان با اولین جشنواره برترین های حوزه تولید مثل از تاریخ 2 الی 4 خرداد ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار خواهد شد، ارائه می گردد.

لازم به ذکر است این کنگره از 17 امتیاز بازآموزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی و حوزه های علوم پایه پزشکی برخوردار می باشد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]