کد خبر : 63533 یکشنبه 15 مرداد 1396 - 12:00:47
گزارش-تصویری-از-نمایشگاه-خودروهای-آینده

رونمائی از جدیدترین خودروهای الکتریکی

گزارش تصویری از نمایشگاه خودروهای آینده

سیناپرس: شهر شانگهای میزبان نمایشگاهی با موضوع وسایل نقلیه آینده است که در آن جدیدترین خودروهای الکتریکی و مبتنی بر سوخت های سبز و انرزی های تجدید پذیر ارائه شده است. شرکت های بین المللی پیشرو در این حوزه در نمایشگاه فوق حاضر هستند.

نمایشگاهی از فناوری های مدرن خودرو ها با عنوان وسایل نقلیه آینده یا (future vehicle show) در شهر شانگهای چین در حال برگذاری است. این نمایشگاه از روز سوم آگوست ماه جاری میلادی برابر با دوازدهم مرداد ماه آغاز به کار کرده و در آن انواع خودروهای الکتریکی و مبتنی بر سوخت های پاک معرفی و ارائه شده اند. در این نمایشگاه بیش از 40 شرکت  سازنده خودروهای الکتریکی و سبز حاضر بوده و آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید همگان قرار داده اند.

نمایشگاه وسایل نقلیه آینده  از روز سوم آگوست ماه جاری میلادی برابر با دوازدهم مرداد ماه آغاز به کار کرده و در آن انواع خودروهای الکتریکی و مبتنی بر سوخت های پاک معرفی و ارائه شده اند. در این نمایشگاه بیش از 40 شرکت  سازنده خودروهای الکتریکی و سبز حاضر بوده و آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید همگان قرار داده اند.

به اعتقاد کارشناسان، بحران محیط زیست ماحصل افزایش مصرف انرژی و آلاینده های ناشی از سوخت های فسیلی مورد استفاده در خودروها است. این موضوع سبب ایجاد توجه بین المللی و تلاشی همکانی برای نجات محیط زیست شده است. در این میان کارشناسان اعتقاد دارند آینده صنعت خودروسازی در حوزه خودروهای الکتریکی و مبتنی بر انرژی های تجدید پذیر است.

به همین مناسبت و بر اساس تجربیات موفقیت امیز شش فوروم  مربوط به خودروهای مبتنی بر انرژی پاک، نمایشگاه جدید خودروهای الکتریکی و مصرف کننده سوخت سبز در شانگهای آغاز به کار کرده است.  در این نمایشگاه پژوهش های مرتبط با این حوزه از سوی شرکت ها و مراکز دولتی و خصوصی از قبیل National Development، Reform Commission, World Electric Vehicle Association & Academician, IAHE و WADE در کنار دستاوردهای مراکز تحقیقاتی چین از قبیل آکادمی علوم این کشور معرفی شده اند. از جمله مهمترین شرکت های بین المللی خودرو ساز حاضر در این نمایشگاه می توان به شرکت بی ام و، فولکس واگن، چری، آئودی، پژو، سیتروئن، هوندا، تویوتا و ... اشاره کرد. در حاشیه این نمایشگاه، کارشناسان به بررسی موضوعات مهمی از قبیل ترسیم آینده حوزه خودروهای سبز، چالش های پیش رو، مدل های تجاری و واکنش مردم و مشتریان می پردازند.

فاطمه کردی

منبع: xinhuanet و ourpolaris

no-alt

نمایشگاهی از فناوری های مدرن خودرو ها با عنوان وسایل نقلیه آینده یا (future vehicle show) در شهر شانگهای چین در حال برگذاری است.

no-alt

این نمایشگاه از روز سوم آگوست ماه جاری میلادی برابر با دوازدهم مرداد ماه آغاز به کار کرده و در آن انواع خودروهای الکتریکی و مبتنی بر سوخت های پاک معرفی و ارائه شده اند.

no-alt

در این نمایشگاه بیش از 40 شرکت سازنده خودروهای الکتریکی و سبز حاضر بوده و آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید همگان قرار داده اند.

no-alt

به اعتقاد کارشناسان، بحران محیط زیست ماحصل افزایش مصرف انرژی و آلاینده های ناشی از سوخت های فسیلی مورد استفاده در خودروها است.

no-alt

کارشناسان اعتقاد دارند آینده صنعت خودروسازی در حوزه خودروهای الکتریکی و مبتنی بر انرژی های تجدید پذیر است.

no-alt

بر اساس تجربیات موفقیت امیز شش فوروم مربوط به خودروهای مبتنی بر انرژی پاک، نمایشگاه جدید خودروهای الکتریکی و مصرف کننده سوخت سبز در شانگهای آغاز به کار کرده است.

no-alt

از جمله مهمترین شرکت های بین المللی خودرو ساز حاضر در این نمایشگاه می توان به شرکت بی ام و، فولکس واگن، چری، آئودی، پژو، سیتروئن، هوندا، تویوتا و ... اشاره کرد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]