کد خبر : 62395 سه شنبه 03 مرداد 1396 - 13:37:45
Genesi،-سوپرخودروی-مفهومی-و-خودران-مازراتی-

محصول جدید خودروساز ایتالیایی؛

Genesi، سوپرخودروی مفهومی و خودران مازراتی

یک هنرمند خلاق، خودرویی مفهومی مبتنی بر مازراتی آلفیری طراحی است که Genesi نام دارد.

به گزارش سیناپرس به نقل از زومیت، مازراتی، شرکت مطرح ایتالیایی تولیدکننده‌ی خودروهای لوکس و اسپرت است که تحت مالکیت فیات قرار دارد. یکی از محصولات جذاب این کمپانی، مازراتی آلفیری است که با طراحی جذاب و دورنمای فریبنده در بازار خودروهای اسپرت، در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۴ معرفی شد؛ ولی هنوز به خط تولید نزدیک نشده است. با توجه به عدم اطمینانی عمومی که به ماشین‌های اسپرت ایتالیایی وجود دارد، سرگئی دوورنیتسکی، هنرمند فعال در شبکه‌ی بیهانس، خودروی ایده‌آل مازراتی با نام مفهومی جنه‌سی را طراحی است.

خودروی مفهومی و خودران مازراتی Genesi

این خودرو الهام‌ گرفته از طراحی آلفیری و دارای ابعادی مشابه آن است. اما ویژگی‌های طراحی متنوع‌تری دارد و به‌عنوان خودروی خودران آینده طراحی شده است. دوورنیتسکی، جنه‌سی را برای فراهم کردن شرایط رانندگی کاملا مستقل طراحی کرده است؛ در عین حال این سوپرخودرو به لطف یک فرمان که از داشبورد خارج می‌شود، به راننده اجازه می‌دهد که رانندگی کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب جنه‌سی این است که وقتی در حالت خودران قرار دارد، راننده می‌تواند از حالت VR استفاده کند. در این حالت، تمام پنجره‌ها به یک کابین واقعیت مجازی تبدیل می‌شوند و درحالی‌که خودرو در مسیر خودش رانندگی می‌کند، راننده می‌تواند مسیر مسابقه‌ای مجازی و مورد علاقه خود را تجربه کند.

خودروی مفهومی و خودران مازراتی Genesi

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]