کد خبر : 61606 سه شنبه 27 تیر 1396 - 18:27:59
به-زودی-هر-فرد-می-تواند-برای-خود-یک-بانک-داشته-باشد

بانک ها هم شخصی می شوند؛

به زودی هر فرد می تواند برای خود یک بانک داشته باشد

نظر مایک والش، نویسنده و سخنران بین الملی درباره بانک های آینده:نوآوری برای فردی که در یک شرکت سنتی فعالیت کرده مشکل است.من آن را تناقض ابداعات تحت کنترل می نامم.

به گزارش سیناپرس به نقل از فردا نما،نسل آتی ما را مجبور به تفکر و تصور مجدد درباره مشاغل‌مان می کند و اینجا دچار تناقض می شویم که تمامی بخش ها از جمله حمل ونقل،ارتباطات دور، سلامتی،خدمات مالی و صنایع تحت کنترل به نوآوری نیاز مبرم دارند. درباره تغییر چطور می اندیشیم وقتی که تمام اتفاق‌های روزانه خود را پذیرفته اید. چطور در ایده‌ای پیشرفت می‌کنید؟ هنگامی که قبل از انجام هر کاری به دنبال یافتن مجوز هستید؟ حتی همین الان.

فعالیت‌های رسانه‌ای اجتماعی توسط خدمات مالی سفارش داده می‌شوند. هدف از فکر کردن چیست؟ موضوع عجیب این است که هر فردی که در هر فضایی به صورت مبتکرانه عمل می کند، اساسا مجبور به اتخاذ رویکرد‌های متفاوت از قوانین است. هیچ قانونگذاری به شما مجوز تغییر آینده را نخواهد داد. آیین نامه‌ها و قوانین همیشه در سطح بالاتری به عنوان مکانیسم هل دادن و کشیدن ایده‌های عمومی عمل می‌کنند و به همین علت است که مثلا بابت کم دادن کرایه تاکسی جریمه می‌شوید. اگر به میامی بروید و یا با فرودگاه تماس بگیرید، که هزار دلار گم کرده‌اید. آنها به شما پرداخت می‌کنند و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت، چرا که آنها می دانند چنانچه افراد به یک رفتار جدید عادت کنند، قانونگذاران برای تغییر آن ذهنیت فشار زیادی را متحمل می‌شوند. آیا می‌توانید تصور کنید که مسئولین اپل قبل از شروع ایجاد یک سرویس جدید تصمیم به اخذ مجوز از تمام قاونگذاران کره زمین کردند و بابت آن از کسی درخواست کردند؟ این یکی از وظایف مشاغل است. گاهی اوقات باید شجاع، مشتاق تجربه و علاقمند به کشف چیزای جدید باشیم. چرا که به نظر من بانک های آینده نرم‌افزار، شعب دوباره طراحی شده، لوگوی جدید و یا تیم رسانه‌ای اجتماعی نیستند. بلکه می توانند تمامی آنها با همدیگر باشند.ما آنچه که واقعا مهم است این است که بانک های آینده نسبت به دستیابی افراد به سطح مطلوب اهداف مالی شخصی متهد می شوند و این به این علت است که در عصر اطلاعات ما می توانیم پیشنهادات خودمان را شخصی کنیم تا برای هر فرد یک بانک خلق کنیم و این در آینده محقق خواهد شد. یک بانک شخصی برای هر فرد.  “

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]