با بررسی هزاران کهکشان؛

بیگانگان در کهکشان‌ها وجود ندارد

کد خبر : 5894 دوشنبه 31 فروردین 1394 - 03:24:37

تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر پیشرفت فن‌آوری در هیچ مکانی به جز زمین وجود ندارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، فضانوردان 100000 کهکشان را برای زندگی بیگانگان بازرسی کردند اما شکست خوردند.
 
طبق این گزارش، در پی پاسخ به اکثر پرسش‌ها در زمین که آیا بیگانگان وجود داشته‌اند یا خیر، دانشمندان برای مطالعه و اسکن دقیق از آسمان آن، اقدام کردند. آن‌ها تا جایی پیش رفته‌اند که 100 هزار کهکشانی را برای رمزگشایی نشانه‌های حرارتی جستجو کردند.
 
بر اساس این گزارش تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر پیشرفت فن‌آوری در هیچ مکانی جز زمین وجود ندارد. پژوهشگران از یافته‌های خود متعجب نشدند.
 
بنا به گفته Jason T.wright،‌ مسافران فضایی مقدار زیادی انرژی از ستاره‌های کهکشان‌ها برای قدرتمند کردن کامپیوترها، پرواز فضایی، ارتباطات و هر آنچه که ما تصور آن را هم نمی‌کنیم،‌ استفاده می‌کنند. ترمودینامیک بنیادی می‌گوید این انرژی قطعاً به صورت گرما در محدوده طول موج مادون قرمز باید تابش شود.
 
نتیجه این تحقیق نشان می‌دهد، در این 100 هزار کهکشان که به وسیله ماهواره "وایز" ناسا تمام جزئیات آن قابل مشاهده است، و با توجه به نور ستاره‌ها در کهکشان، هیچ موجودی به طور گسترده وجود ندارد.
 
این کهکشان‌ها میلیاردها سال سن دارند، این زمان، باید سپری شود تا در صورت وجود موجود بیگانه، این کهکشان‌ها مملو از این موجودات شوند، پس یا آن‌ها وجود ندارند یا هنوز مقدار کافی انرژی را برای نمایاندن خودشان به ما مصرف نکرده‌اند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]