انتصاب مشاور هنرهای تجسمی خانه‌ هنرمندان

جمشید حقیقت‌شناس به‌ عنوان مشاور هنری و اجرایی در امور گالری‌ها و هنرهای تجسمی خانه هنرمندان ایران منصوب شد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، محمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه هنرمندان ایران، جمشید حقیقت‌شناس را به‌عنوان مشاور هنری و اجرایی در امور گالری‌ها و هنرهای تجسمی این خانه منصوب کرد.

در متن حکم آمده است: خانه‌ هنرمندان ایران میراث گرانبهایی است که در طول سال‌های حیات خود، همواره به عنوان چشم و چراغ و خانه‌ی امید هنرمندان ایران و اصناف مختلف هنری مطرح بوده و هست. از همین رو انتظار می‌رود که برنامه‌های فرهنگی و هنری این خانه‌ی امید، از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد.

حسب پیشنهاد معاون محترم فرهنگی و هنری خانه‌ هنرمندان ایران، به موجب این حکم، به عنوان مشاور هنری و اجرایی در امور گالری‌ها و هنرهای تجسمی منصوب می‌شوید.

همراه با آرزوی موفقیت، امید است در سایه مهر ایزد یکتا و با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های ممکن، دوره جدید گالری‌ها از هر حیث سرآمد باشد.

جمشید حقیقت شناس متولد ۱۳۴۱ و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. رییس انجمن هنرمندان نقاش ایران، عضویت در هیئت انتخاب و داوری مسابقات و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی هنرهای تجسمی، مدیریت تجسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، عضو شورای نگارخانه‌های مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بخشی از سوابق هنری وی محسوب می‌شود.

حقیقت‌شناس پیش از این و در سال‌های آغازین دهه ۹۰ نیز مدیر گالری‌های خانه‌ هنرمندان ایران بوده است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا