آغاز ثبت‌نام هجدهمین جشنواره شیخ بهایی

هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، در تاریخ ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ و به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، در تاریخ ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در دو بخش مسابقه‌ای «طراحان کسب و کار» و «فن آفرینی و تجاری سازی فن آفرینی (نوپا و رشد یافته)» به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندانی که از شرایط حضور در این جشنواره ملی برخوردار هستند، می‌توانند تا ۱۵ دی ماه سال جاری با مراجعه به سامانه اینترنتی جشنواره ثبت نام کنند.

قاسم مصلحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در خصوص برگزاری این رویداد ملی، اظهار کرد: در بخش طراحان کسب و کار، شرکت کنندگان باید یک تیم با ماهیت حقوقی داشته باشند و علاوه بر ارائه امکان سنجی دقیق و کامل طرح، حداقل نمونه محصول یا MVP داشته باشند. در بخش فن آفرینی و تجاری‌سازی فن آفرینی نیز لازم است شرکت کنندگان شخصیت حقوقی ثبت شده با حداقل ۵۱ درصد از سهام متعلق به بخش خصوصی را داشته باشند و تولید و تجاری سازی محصول مبتنی بر فناوری را آغاز کرده باشند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خاطرنشان کرد: تمامی علاقه‌مندانی که از شرایط شرکت در این جشنواره معتبر ملی برخوردار باشند، می‌توانند تا ۱۵ دی ماه سال جاری با مراجعه به سامانه اینترنتی هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به نشانی http://www.shtf.ir برای شرکت در این رویداد ثبت نام کنند. پس از بررسی طرح‌های ثبت نام شده، فرآیند داوری آغاز و به منتخبان هر بخش برای تکمیل مستندات لازم یا شرکت در رویدادهای داوری اطلاع داده خواهد شد.

جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به عنوان یکی از جشنواره‌های معتبر وزارت علوم، هر ساله با هدف تشویق به فرهنگ کارآفرینی و امید آفرینی برای فناوران و فن‌آفرینان به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با حمایت «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری» برگزار می‌شود.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا