کد خبر : 49484 پنج شنبه 08 مهر 1395 - 02:06:28
کامیون-پرس-خودران-Komatsu-که-جلو-و-عقب-ندارد

کامیون پرس خودران Komatsu که جلو و عقب ندارد

تکنولوژی وسایل نقلیه خودران هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد، اما Komatsu یک طراحی جدید برای کامیون های پرس خودران معرفی کرد، که در برخی موارد مزایای زیادی برای حذف انسان دارد.

در مکان هایی مانند معادن عظیم که ورود انسان به آنها خطرناک است، نیاز به یک راننده پشتیبان در وسیله نقلیه است. در سال 2008، Komatsu شروع به آزمایش خودروهای خودران برای معادن کرد؛ و کامیون های معمولی را با قابلیت های مسقل بروزرسانی کردند، اما هنوز هم نیاز به یک کابین برای راننده و راندن کامیون بود.
اما آخرین نسخه از کامیون های خودران این کمپانی کاملا مستقل طراحی شده اند و همانطور که می بینید کابین راننده در آن وجود ندارد. در واقع این کامیون ها دارای کابین جلو و عقب نیستند و با توجه به طراحی آن می تواند در هر دو جهت رانندگی کند.


مزیت دیگر این است که قادر به عمل در هر دو جهت است و از آنجایی که وزن این کامیون جدید به طور مساوی بین هر چهار چرخ توزیع شده و قادر به حمل تقریبا 250 تن است.
به گزارش بینهایت،این کمپانی هنوز اعلام نکرده چه زمانی این کامیون خودران خود را به بازار ععرضه خواهد کرد، اما به هر حال ساخت این کامیون ها باعث بهبود در کارایی و پیشرفت وسایل نقلیه خواهد شد.

کلید واژه ها: کامیون خودرو خودران
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]