تقدیر از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس به عنوان دستگاه برتر در سال ۱۴۰۱

در جشنواره استانی شهید رجایی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس به عنوان دستگاه برتر در گروه فرهنگی، علمی و آموزشی معرفی شد.

به گزارش سینا پرس فارس، در بیست و ششمین دوره از جشنواره شهید رجایی استان فارس، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس به عنوان دستگاه برتر در گروه فرهنگی، علمی و آموزشی در جشنواره شهید رجایی معرفی شد.

محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس در این جشنواره، ضمن تبریک ایام ماه ربیع الاول و بزرگداشت هفته دفاع مقدس؛ یاد و خاطره شهدا، ایثارگران، جانبازان که در مسیر پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی جان خود را فدا کرده‌اند، گرامی داشت و گفت: دولت توجه ویژه‌ای به جوانان و مشارکت آنان در اکثر امور دارد؛ برای استفاده از همه ظرفیت‌ها به میدان آمده‌ایم تا در راستای ارتقای بهره‌وری، توسعه اقتصادی استان و رفع مشکلات و معضلات مردم گام برداریم.

استاندار فارس با اشاره به اینکه فرآیند اجرایی جشنواره شهید رجایی هشت ماه به طول انجامیده ‌است، تصریح کرد: اعلام نتایج و معرفی افراد و دستگاه‌ها، به معنی لحاظ تمام جوانب و خدمات تمام دستگاه‌ها نیست؛ بلکه تصمیمات بر اساس مستندات ارائه شده از سوی دستگاه‌ها اتخاذ شده است.

وی ضمن قدردانی از تمام دستگاه های اجرایی استان، اذعان داشت: در سال گذشته، فراز و نشیب‌های متعددی بر استان فارس گذشته است که تلاش، همت، پشتکار، فداکاری و حسن‌نیت باعث شده استان در بسیاری از امور در مسیر خوبی قرار گیرد.

استاندار فارس در انتها، دولت سیزدهم را، دولت کار و مردم عنوان و تصریح کرد: خدمت به مردم و کسب رضایت ایشان، منجر به کسب رضایت خداوند متعال می‌شود، لذا به حرکت ادامه دهید، سرعت خدمت‌رسانی را بیشتر کنید، قطعا همه رفتار و افعال ما برای استفاده حداکثری از فرصت خدمتگزاری به مردم است.

گفتنی است؛ کانون فارس پیش از این نیز در دو سال متوالی، عنوان برترین اداره کل فرهنگی و آموزشی استان در جشنواره شهید رجایی را به خود اختصاص داده است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا