تقدیر از جهاد کشاورزی فارس به عنوان دستگاه برتر در سال ۱۴۰۱

در بیست و ششمین دوره از جشنواره شهید رجایی، سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به عنوان دستگاه برتر در گروه تولیدی و خدماتی معرفی شد و از مجتبی دهقان پور رئیس این سازمان تجلیل شد.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، در این مراسم که با حضور محمدهادی ایمانیه استاندار و محمدعلی افکاری رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی برگزار شد، لوح سپاس و تندیس یادبود جشنواره به دهقان پور اعطاء شد.

سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در شاخص تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی نیز حائز رتبه دوم در بین دستگاه های اجرایی استان فارس شد.

اعضای تیم موثر در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۱ نیز از سازمان جهاد کشاورزی استان فارس انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند که در این بین محمد محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع، فریده کبیری رئیس گروه نوسازی و تحول اداری و محمدتقی اسفندیاری کارشناس ترویج معرفی شدند.

در این مراسم از اداره کل امور عشایر استان فارس و سازمان تعاون روستایی این استان نیز به عنوان دیگر دستگاه های برتر در گروه تولیدی و خدماتی تجلیل شد.

در مجموع امتیاز شاخص های عمومی و اختصاصی از اداره کل دامپزشکی استان فارس نیز به عنوان دستگاه برتر در این استان تقدیر به عمل آمد.

در نحوه ارائه خدمات در میز خدمت نیز اداره کل دامپزشکی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس جزو دستگاه های برتر قرار گرفتند.

در گروه علمی، فرهنگی و آموزشی نیز مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس در بین رتبه های برتر دستگاه های اجرایی استان قرار گرفت.

شهرستان های برتر در ارزیابی عملکرد واحدهای اداری نیز معرفی شدند که در این میان شهرستان داراب حائز رتبه اول و شهرستان های مرودشت، اقلید و سپیدان رتبه های برتر این حوزه را به خود اختصاص دادند.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا