افتتاح یک جایگاه عرضه فرآورده‌‌های نفتی در اصلاندوز

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: یکصد و بیست و ششمین جایگاه عرضه فرآورده های نفتی استان در شهرستان اصلاندوز همزمان با آغاز هفته دولت با حضور مقامات محلی و استانی، افتتاح و به بهره برداری رسید.

سید حجت مدنی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل، ۱۰ شهریور در آیین بهره‌برداری از جایگاه عرضه سوخت “عبدی” که معاون توسعه مدیریت و منایع استاندار و جمعی از مقام‌ها و مسئولان محلی حضور داشتند، اظهار کرد: به‌منظور سوخت‌رسانی مطلوب‌تر، این جایگاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی همزمان با هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی تسریع و تسهیل در امر سوخت‌رسانی به مردم را از اولویت‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بیان کرد و افزود: این جایگاه، یکصد و بیست و ششمین جایگاه عرضه فرآورده های نفتی منطقه در سطح استان با وسعت ۳۵۰۰ متر مربع که با قابلیت عرضه دو فرآورده بنزین و نفت‌گاز موجب اشتغال‌زایی مستقیم ۸ نفر در این استان شده است.

مدیر منطقه اردبیل تصریح کرد: این منطقه یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که از طریق شش ناحیه در شهرستان های اردییل، خلخال، پارس آباد، مشگین شهر، بیله سوار و گرمی در راستای رسالت اصلی خویش، در حال سوخت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا