کد خبر : 3575 دوشنبه 18 اسفند 1393 - 01:22:43
«وای‌فای-لامپ»-رونمایی-می‌شود

«وای‌فای لامپ» رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از «وای‌فای لامپ» (گلوری) هیجدهم اسفندماه با حضور رئیس فراکسیون حمایت از مخترعان، نخبگان، نوآوران مجلس شورای برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، نشست خبری مراسم رونمایی از وای‌فای لامپ (گلوری) و همچنین سایت اینترنتی این محصول ۱۸ اسفند ماه ساعت ۱۰ با حضور لاله افتخاری مؤسس و رئیس فراکسیون حمایت از مخترعان، نخبگان، نوآوران مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

دانشجویان دانشگاه تهران در قالب یکی از مجموعه‌های نوآور ایرانی، برای اولین بار محصولی را معرفی می‌کنند که امکان یکپارچه‌سازی و گسترش شبکه اینترنت "وای‌فای" را به صورت پیوسته و هوشمند در قالب یک لامپ کوچک (و شکل‌های دیگر) به وجود آورده‌اند.

وای فای لامپ یک لامپ هوشمند است که به فاصله ۵۰ متر اینترنت وای‌فای را منتشر می‌کند، به نحوی که می توان با تعداد محدودی از آن یک محوطه چند هکتاری را بدون استفاده از کابل مجهز به شبکه اینترنت کرد.

کم هزینه بودن، سادگی و سرعت نصب بسیار بالا تنها بخشی از ویژگیهای این محصول است. همچنین با این محصول امکان مدیریت اینترنت و روشنایی محیط با یک ریموت و حتی به صورت اینترنتی فراهم شده و گام نویی در پروژه خانه هوشمند است.

کلید واژه ها: وای‌فای لامپ فناوری
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]