کد خبر : 34801 چهارشنبه 25 فروردین 1395 - 18:44:30
گزارش-ویدیویی-از-روش-جدید-جابجایی-کشتی-ها-در-آب

متفاوت ترین نحوه حمل کشتی ها:

گزارش ویدیویی از روش جدید جابجایی کشتی ها در آب

سیناپرس: در این گزارش ویدیویی می توانید شاهد عملکرد ناو کشتی بر the Super Servant 4 باشید که برای حمل کشتی ها به زیر آب رفته و پس از بارگیری دوباره به سطح آب باز می گردد.

انتقال کشتی ها در مسیرهایی دریایی در برخی از موارد بدون استفاده از نیروی محرکه خود آنها انجام می شود و برای این کار معمولا از ناوهای کشتی بر استفاده می شود. با این حال نحوه بارگیری کشتی ها در این ناوها اندکی مشکل ساز است و برای همین راهکارهای مختلفی در این زمینه ارائه شده است.

این ناو پیش از شروع فرایند بارگیری به زیر آب می رود و با اختلافی چند متری نسبت به سطح آب در زیر آن باقی می ماند. به این ترتیب کشتی های کوچکتر تنها با راننده شدن به آب های بالای سر این ناو، آماده بارگیری می شوند.

جدیدترین و پیشرفته ترین راهکار ارائه شده برای این عملیات را می توان متعلق به ناو the Super Servant 4 دانست. این ناو ویژه برای بارگیری کشتی های کوچک تر از خود به مکانیزم ویژه ای مجهز است که آن را از سایر نمونه ها متمایز می سازد.

این ناو پیش از شروع فرایند بارگیری به زیر آب می رود و با اختلافی چند متری نسبت به سطح آب در زیر آن باقی می ماند. به این ترتیب کشتی های کوچکتر تنها با راننده شدن به آب های بالای سر این ناو، آماده بارگیری می شوند. پس از قرار گرفتن کشتی ها و قایق های بزرگ در موفعیت مناسب، ناو the Super Servant 4 دوباره به سطح آب باز می گردد و این بار کشتی های یاد شده بر روی سطح این ناو قرار خواهند داشت.

در ادامه می توانید در قالب یک گزارش ویدیویی شاهد نحوه عملکرد منحصر به فرد the Super Servant 4 باشید.

منبع: gizmodo

ترجمه: آناهیتا عیوض خانی

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]