آمازون تیم واقعیت مجازی تشکیل می‌دهد

کد خبر : 32785 چهارشنبه 19 اسفند 1394 - 02:18:46

براساس اطلاعاتی که از لیست کاری جدید شرکت آمازون منتشر شده، این شرکت در حال تشکیل دادن یک تیم « واقعیت مجازی » (Virtual Reality) برای ساخت ویدیوهای مختلف است.

این شرکت به دنبال یک برنامه‌نویس ارشد است که بتواند سرپرستی یک تیم فعال در حوزه‌ی واقعیت مجازی برای ساخت ویدیو را به‌دست بگیرد. هنوز مشخص نشده که شرکت آمازون چه برنامه‌ای برای فعالیت در حوزه‌ی واقعیت مجازی دارد؛ اما شاید قصد داشته باشد برنامه‌ای مخصوص برای پخش ویدیوهای VR تولید کند.

آمازون دراین‌باره گفته: “سرگرمی‌ها به سرعت در حال تغییر هستند. آینده تنها شامل تجربه‌های دو بعدی نمی‌شود. یک تیم فعال در حوزه‌ی VR می‌تواند پلتفرمی جدید برای خلق داستان‌سرایی هیجان‌انگیز به وجود بیاورد.”

آمازون در حال راه‌اندازی سرویسی برای پخش ویدیوهای VR است.

سایت UploadVR که خبر ورود آمازون به دنیای واقعیت مجازی را منتشر کرده، گفته که به احتمال زیاد فعالیت آمازون در این حوزه‌ بسیار بیشتر خواهد بود. همچنین این احتمال وجود دارد که آمازون بخواهد سرویسی برای نمایش ویدیوی‌های واقعیت مجازی برای رقابت با سایت یوتیوب به وجود بیاورد. حتی بعید نیست که این شرکت قصد داشته باشد بازی‌های VR تولید کند. شرکت آمازون مدتی پیش موتور بازی‌سازی رایگانی را هم معرفی کرده بود. در آینده خبرهای بیشتری درباره‌ی این موضوع خواهیم شنید.

منبع:دیجی کالا

نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]