کد خبر : 3141 سه شنبه 12 اسفند 1393 - 02:01:53
گوشی-هوشمندی-شبیه-ساعت‌-جیبی-

گوشی هوشمندی شبیه ساعت‌ جیبی

محققان آمریکایی گوشی هوشمند به شکل ساعت جیبی ارائه داده‌اند که فاقد برنامه‌های نرم‌افزاری بوده و برای هشدار به کاربر، بوق نمی‌زند و دچار لرزش نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، گوشی Runcible دارای صفحه‌ای با تفکیک‌پذیری بالا، دوربینی با عملکرد عالی و همچنین توانایی‌های معمولی تلفن همراه است.

این ابزار بر روی سیستم عامل فایرفاکس منبع باز عمل می‌کند و به جای استفاده از برنامه‌های نرم افزاری، از وب‌سایت‌های تلفن همراه برای انجام بسیاری از مسئولیت‌هایی بهره می‌برد که برنامه‌های نر‌م‌افزاری سیستم عامل اندروید یا iOS از آن استفاده می‌کنند.

گوشی ابداعی شرکت Mohohm دارای نوعی برنامه نقشه‌برداری است که به دلیل یافتن جالب‌ترین مسیر به یک مقصد خاص و نه سریع‌ترین راه، با برنامه‌های دیگر متفاوت است؛ جالب‌ترین مسیر، مستقیما به مسیرهای پرترافیک ختم نمی‌شود.

نکته کلیدی در برنامه‌های شرکت سازنده این است که گوشی Runcible پس از یک یا دو سال از رده خارج نشود؛ بنابراین بخش‌هایی از گوشی طوری طراحی شده‌اند که کاربر بتواند آن‌ها را جدا کرده، حذف، تعمیر یا به‌روزرسانی کند. این موضوع به کاربر امکان می‌دهد از این ابزار برای مدت طولانی‌تری استفاده کند.

این تلفن، اواخر سال 2015 به بازار عرضه خواهد شد رو نمونه اولیه کاربردی آن، به زودی در «کنگره جهانی تلفن همراه» در بارسلونا به نمایش در می‌آید.

 

تلفنی شبیه ساعت جیبی

 

 

تلفنی شبیه ساعت جیبی

 

 

تلفنی شبیه ساعت جیبی

 

 

تلفنی شبیه ساعت جیبی
کلید واژه ها: نرم‌افزار گوشي هوشمند
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]