همکاری‌های علمی پژوهشی دانشگاه الزهرا(س) با صنایع کفش ایران گسترش می‌یابد

کد خبر : 30652 دوشنبه 26 بهمن 1394 - 17:43:52

جلسه مشترک معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا(س) با رییس هیأت مدیره جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران به منظور توسعه همکاری‌های علمی پژوهشی این دانشگاه با جامعه و صنعت برگزار شد.

در این نشست مشترک که با حضور دکتر مرتضی شیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا(س)، مهندس علی لشکری رییس هیأت مدیره جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش، دکتر پروین شکری عضو هیأت علمی دانشکده هنر و مدیر دفتر ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه الزهرا(س) حضور داشتند، ضمن بررسی چالش‌ها و موانع پیش روی ارتباط دانشگاه و صنعت، مقرر شد اقدامات «عقد تفاهم‌نامه مشترک»، «معرفی دانشجویان به صنعت کفش» و «معرفی توانمندی دانشکده هنر» جهت گسترش تعاملات دوجانبه بین دانشگاه الزهرا(س) و صنایع کفش ایران صورت گیرد.

برای عقد تفاهم‌نامه مشترک مقرر شد که مفاد تفاهم‌نامه توسط دانشکده هنر دانشگاه الزهرا (س) پیشنهاد داده شود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با مراحل تولید، افزایش مهارتهای فنی و گذراندن دوره‌های کارآموزی مقرر شد دانشکده هنر فهرست اسامی دانشجویان علاقه‌مند را به صنعت کفش اعلام کند.

به گزارش ایسنا، همچنین به منظور آشنایی بیشتر جامعه و صنایع با توانمندی و پتانسیل اساتید و دانشجویان مقرر شد دانشکده هنر فعالیت‌های خود را به طور منظم جهت درج در پایگاه اطلاع‌رسانی و نشریه صنعت کفش ارائه دهد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]