کد خبر : 21413 جمعه 22 آبان 1394 - 04:40:00
گزارش-از-تصاویر-برگزیده-مسابقات-عکاسی-علمی

توسط دانشگاه استنفورد معرفی شدند:

گزارش از تصاویر برگزیده مسابقات عکاسی علمی

سیناپرس: به تازگی در مسابقاتی ویژه که با هدف برداشت عکس های علم برگزار شده است، تصویری از دستگاه اشعه ایکس دانشگاه استنفورد به عنوان پیروز رقابت ها اعلام شده است و این تصویر به زودی به عنوان نماینده این آزمایشگاه در رقابت های بزرگ تر علمی حاضر خواهد شد.

آزمایشگاه ملی استنفورد به تازگی در طی مسابقه ای که هدف آن نشان دادن قابلیت های این آزمایشگاه منحصر به فرد و بزرگ بوده است از عکاسان آماتور و حرفه ای دعوت کرده تا از دستگاه اشعه ایکس موجود در این آزمایشگاه عکس برداری کنند.

این تصویر شامل لیزر اشعه ایکس بدون الکترونی است که در آزمایشگاه شتاب دهنده ملی دانشگاه استنفورد واقع شده است

تصویری که توسط ناتان تیلور به ثبت رسیده است، یکی از سه عکس برتر گرفته شده این گروه عکاسی محسوب می شود. این تصویر شامل لیزر اشعه ایکس بدون الکترونی است که در آزمایشگاه شتاب دهنده ملی دانشگاه استنفورد واقع شده است. شایان ذکر است که این لیزر به عنوان قدرتمند ترین لیزر اشعه ایکس جهان شناخته می شود.

به این ترتیب این تصویر به مراسم Global Physics Photowalk امسال (که با هدف نمایش تصاویری از پشت صحنه آزمایشگاه های فیزیک جهان برگزار می شود) ارسال خواهد شد. شما می توانید در اینجا عکس های گرفته شده توسط سایر برندگان این مسابقه را مشاهده کنید.

منبع

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]