کد خبر : 20568 یکشنبه 10 آبان 1394 - 10:57:42
دومین-دوره-مسابقه-طراحی-و-پیاده-سازی-مدار-برگزار-می-شود

دومین دوره مسابقه طراحی و پیاده سازی مدار برگزار می شود

سیناپرس: دومین دوره مسابقه ملی طراحی مدار و پیاده سازی «aut ronics » در دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

لیلا موسی پور دبیر اجرایی دومین دوره مسابقه طراحی و پیاده سازی مدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این مسابقه در دوسطح مبتدی و پیشرفته برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان کارشناسی که سال سوم و چهارم تحصیل خود را می گذرانند می توانند در این مسابقه شرکت کنند. دبیر اجرایی دومین دوره مسابقه طراحی مدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: ثبت نام برای حضور در این مسابقه از ۸ آبان ماه آغاز و تا ۲۰ آبان ماه ادامه دارد که این مسابقه در روزهای ۲۹ آبان ماه و ۶ آذرماه برگزار خواهد شد.

موسی پور اضافه کرد: دانشجویان دوره های کارشناسی در رشته های مهندسی برق، سخت افزار و مهندسی پزشکی  می توانند در این مسابقه ثبت نام و شرکت کنند.

وی در خصوص روند برگزاری این مسابقه نیز عنوان کرد: دانشجویان طی روزهای برگزاری این مسابقه باید یک سیستم برقی را به طور کامل طراحی و اجرا کنند. دبیر اجرایی دومین دوره مسابقه طراحی مدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر بیان داشت: هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی دانشجویان با پیاده سازی مدارهای الکترونیکی و کاربردی سازی دروس دانشگاهی برای دانشجویان است

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]