کد خبر : 20292 جمعه 08 آبان 1394 - 13:00:05
گزارش-تصویری-از-جشنواره-ساخت-مجسمه-از-نی

نگاهی به آثار هنری کشاورزان چینی

گزارش تصویری از جشنواره ساخت مجسمه از نی

سیناپرس: جشنواره سنتی گوگانگ در پائیز امسال همزمان با پایان برداشت محصولات کشاورزی ، بر پا شده است . در این جشنواره ، کشاورزان اقدام به ساخت مجسمه های مختلفی با استفاده از ساقه های باقی مانده از برداشت محصول می کنند .

کشاورزان و روستائیان منطقه گوگانگ Gugang County در شهر لیو یانگ Liuyang City واقع دراستان هونان Hunan Province در مرکز کشور چین بر اساس رسم همه ساله خود در پایان مراسم برداشت و فروش محصولات زراعی خود ، در فصل پائیز ،  جشنواره ای فرهنگی و سنتی را اجرا می کنند . 

در این جشنواره ، کشاورزان و خانواده هایشان با استفاده از ساقه های باقی مانده از محصول برداشت شده ، مجسمه های زیبائی در ابعاد واقعی ساخته و به این ترتیب مزارع و زمین های کشاورزی برای مدتی تبدیل به محل نمایش آثار هنری ساخته شده توسط روستائیان می شود . 

در این جشنواره ، کشاورزان و خانواده هایشان با استفاده از ساقه های باقی مانده از محصول برداشت شده ، مجسمه های زیبائی در ابعاد واقعی ساخته و به این ترتیب مزارع و زمین های کشاورزی برای مدتی تبدیل به محل نمایش آثار هنری ساخته شده توسط روستائیان می شود . این سنت و جشنواره هنری ، ریشه در فرهنگ قدیمی این منطقه داشته و نسل های متعددی آن را اجرا کرده اند .

در این گزارش تصویری ، مجسمه های ساخته شده از ساقه محصولات توسط کشاورزان در پائیز سال جاری دیده می شود .

منبع

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]