کد خبر : 14941 سه شنبه 10 شهریور 1394 - 10:20:09
نتایج-اعطای-فرصت‌-مطالعاتی-در-حوزه-علوم-شناختی-اعلام-شد

نتایج اعطای فرصت‌ مطالعاتی در حوزه علوم شناختی اعلام شد

سیناپرس: ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، پس از بررسی پذیرفته‌شدگان مرحله نخست داوری، نتایج نهایی دوره اول اعطای فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان دکتری و رزیدنتی را اعلام کرد.

 با برگزاری نشست کمیته مشترک آموزش و پژوهش ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی با حضور استادان برجسته شاخه‌های علوم و فناوری‌های شناختی، پس از بررسی مدارک 45 نفر از پذیرفته‌شدگان مرحله اول داوری، نتایج نهایی دوره اول اعطای فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان دکتری و رزیدنتی مشخص شد.بنابر اعلام ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، این افراد ملزم به تکمیل مدارک بر اساس آیین‌نامه مصوب ستاد تا 15 آبان ماه هستند. در غیر این صورت، تقاضای آنان کان لم یکن تلقی می‌شود.

نخستین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری در زمستان 1393، توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی اعلام شد که استقبال بیش از 150 نفر از دانشجویان دکتری علاقه‌مند به علوم و فناوری‌های شناختی را به دنبال داشت.

در داوری مرحله نخست، پس از بررسی مدارک ارسالی، 60 نفر انتخاب و به ارسال مدارک تکمیلی ملزم شدند که 45 نفر از آنان، موفق شدند اطلاعات مورد نیاز را در مهلت مقرر ثبت کنند که در نهایت به عنوان افراد واجد شرایط شناخته شدند. ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی دومین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری را در پاییز امسال، اعلام خواهد کرد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]