آبان ماه امسال؛

چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت برگزار می شود

کد خبر : 118018 دوشنبه 10 خرداد 1400 - 13:26:51

چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت به همت پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و دانشگاه علم و فرهنگ 19 آبان 1400 برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار سیناپرس، چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در راستای« توسعه و تعالی گردشگری ومعنویت» و ایجاد بستر لازم جهت «تحقق پایداری، توسعه و کسب درآمدهای اقتصادی از طریق گردشگری» به همت پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و دانشگاه علم و فرهنگ 19 آبان ا1400 برگزار می شود.

محورهای اصلی این کنفرانس« رویکردهای فلسفی در تئوری گردشگری پایدار و معنویت»، « رویکردهای روانشناسی و تاب آوری در مصائب اجتماعی با تکیه بر گردشگری و معنویت،« رویکردهای جامعه شناسی گردشگری و صلح با تکیه بر معنویت»،« رویکردهای اقتصادی و بازاریابی در توسعه پایدار جوامع با تکیه بر گردشگری و معنویت»، « نقش هنر و معماری در تقویت ابعاد معنوی گردشگری» است.

بیشتر بخوانید:

کمیته گردشگری و معنویت راه اندازی می شود

گفتنی است، علاقمندان می توانند تا پانزدهم مرداد چکیده مقالات و تا 15 شهریور امسال(1400) مقاله کامل خود را به آدرس Iccip@usc.ir ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این کنفرانس با شماره 46142365تماس حاصل کنند. اعلام نتایج داوری بیستم مهر ماه است.

گفتنی است،نخستنی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴ برگزار شد.

no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]