به‌ منظور توسعه و ترویج فناوری نانو؛

دعوت به همکاری بنیاد آموزش فناوری نانو

کد خبر : 114598 شنبه 16 اسفند 1399 - 10:23:14

بنیاد آموزش فناوری نانو به‌ منظور توسعه و ترویج فناوری نانو در میان قشر دانشگاهی از کلیه انجمن‌های علمی و گروه‌های دانشجویی فعال دانشگاه‌های علوم پزشکی در سراسر کشور دعوت به همکاری کرد.

بر اساس فراخوان بنیاد آموزش فناوری نانو از کلیه انجمن‌های علمی و گروه‌های دانشجویی فعال که به عضویت شبکه نهادهای ترویجی فناوری نانو درآمده‌اند در صورت عمل به مفاد آیین‌نامه‌های تعریف‌ شده در ستاد نانو از مزایای مالی و اعتباری بهره‌مند می‌شوند.

بر این اساس این بنیاد در نظر دارد از انجمن‌های علمی-دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند که این حمایت‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

آیین‌نامه حمایت از رویدادهای آموزشی-ترویجی- کسب‌وکاری فناوری نانو

نهادهای ترویجی که اقدام به برگزاری رویدادهایی در رابطه با آموزش فناوری نانو، ترویج کاربردهای فناوری نانو یا کسب‌وکاری فناوری نانو کنند، بر طبق آیین‌نامه مصوب مورد حمایت قرار می‌گیرند.

آیین‌نامه حمایتی و رقابتی در حوزه علوم و فناوری نانو

بر اساس اعلام ستاد نانو، بنیاد آموزش فناوری نانو در راستای توسعه فعالیت‌های ترویجی برای دانشجویان، از فعالیت‌های نهادهای ترویجی در حوزه‌های مختلف حمایت خواهد کرد و همچنین از آثار برگزیده تقدیر به عمل خواهد آورد. این آیین‌نامه شامل ۴ بخش، حمایت از آثار رسانه‌ای، تقدیر از تجارب نو، حمایت از مسابقات دانشجویی و ارزیابی نهاد ترویجی برتر است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]