راه اندازی ۹ مرکز نوآوری جدید و ثبت ایده در مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی

کد خبر : 112094 یکشنبه 21 دی 1399 - 10:52:18

۹ مرکز دیگر نیز از مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی موفق به کسب مجوز ایجاد مراکز نوآوری از دانشگاه جامع علمی کاربردی شدند.

به منظور توانمند کردن دانشجویان و حرکت در راستای سیاست‌های راهبردی دانشگاه جامع علمی کاربردی به همت دفتر کارآفرینی و اشتغال موسسه و مراکز علمی کاربردی وابسته به جهاددانشگاهی و حمایت سازمان تجاری سازی فناوری (ستفا) ۹ مرکز دیگر نیز از مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی موفق به کسب مجوز ایجاد مراکز نوآوری از دانشگاه جامع علمی کاربردی شدند.

 دکتر محمد علی گودرزی، عناوین این مجوزها را اینترنت اشیاء (جهاددانشگاهی شیراز)، طراحی و بسته‌بندی (جهاددانشگاهی قم)، مدیریت پسماند معدنی و صنعتی (جهاددانشگاهی سیرجان)، طراحی لباس مجلسی بانوان (جهاددانشگاهی زنجان)، طراحی و دوخت لباس اجتماعی بانوان (جهاددانشگاهی قزوین)، سفال (جهاددانشگاهی همدان)، حمل و نقل هوشمند شهری (جهاددانشگاهی بابل)، صنایع دستی (جهاددانشگاهی ایلام) و عناب (جهاددانشگاهی بیرجند) عنوان کردند.  

رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی افزود: تعداد مجوزهای اخذ شده با احتساب مجوزهای سنوات گذشته تا به امروز 19 مرکز بوده و ابراز امیدواری کرد با تلاش همکاران به 23 مرکز و فراتر از پیش بینی انجام شده در برنامه ششم توسعه، ارتقا یابد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی، وی با اشاره به راه‌اندازی پورتال ثبت ایده افراد کارآفرین مدرس، دانشجو و دانش آموخته به آدرس karafarini.iastjd.ac.ir/myidea گفت: لازم است این افراد نسبت به ثبت ایده خود در پورتال مذکور اقدام کنند که این ایده‌ها پس از ثبت و بررسی در شورای تخصصی، مورد حمایت مادی و معنوی قرار می‌گیرند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]