تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و خانه مطبوعات استان اردبیل ؛

ارائه خدمات درمانی چکاپ رایگان برای معرفی‌شدگان به خانه مطبوعات

کد خبر : 109813 یکشنبه 02 آذر 1399 - 12:17:24

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: ارائه خدمات درمانی چکاپ رایگان برای معرفی‌شدگان خانه مطبوعات توسط جهاددانشگاهی یکی از بندهای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و خانه مطبوعات استان است.

 مهران اوچی‌اردبیلی پیش از ظهر امروز در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین خانه مطبوعات و جهاددانشگاهی  اردبیل اظهار داشت: این تفاهم‌نامه زمینه همکاری‌های مشترک را فراهم خواهد کرد و خانه مطبوعات ظرفیت مناسبی برای اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های مفید جامعه است به همین خاطر می‌تواند با هدایت اطلاع‌رسانی در مسیر صحیح خود در جهت معرفی فعالیت‌های مفید جامعه، موجب امیدآفرینی در جامعه ‎شود

وی افزود: خدمات آموزشی جهاددانشگاهی به منظور مهارت افزایی در پنج مرکز آموزشی این نهاد در اردبیل و شهرستان‌های پارس‌آباد و گرمی ارائه می‌شود که خانه مطبوعات می‌تواند از این پتانسیل برای ارائه آموزش  و توانمندسازی جامعه هدف خود استفاده کند.

اوچی ارائه خدمات درمانی چکاپ رایگان برای معرفی‌شدگان خانه مطبوعات توسط جهاددانشگاهی را یکی از بندهای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و خانه مطبوعات استان اعلام و خاطرنشان کرد: انعقاد این تفاهم‌نامه امکان ارائه خدمات درمان ناباروری و ذخیره سلول‌های بنیادی خون بند ناف را برای اصحاب قلم و رسانه استان فراهم می‌کند.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر سه خبرگزاری این نهاد در عرصه اطلاع رسانی فعالیت دارد، افزود: خبرگزاری‌های دانشجویان ایران(ایسنا)، بین المللی قرآن(ایکنا) و خبرگزاری علم و فرهنگ (سیناپرس) از رسانه‌های وابسته به جهاددانشگاهی است که در سطح کشور برای آگاهی بخشی به جامعه فعالیت دارد.  

در این مراسم مدیرعامل خانه مطبوعات استان اردبیل ضمن تشکر از همکاری‌های خوب و مؤثر جهاددانشگاهی استان با خانه مطبوعات اظهار کرد: جهاددانشگاهی ظرفیت‌های خوبی در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و درمانی دارد که این امر بستر مناسبی را برای رفع نیازهای جامعه هدف خانه مطبوعات فراهم کرده‌است.

حبیب احمدی، ارائه آموزش‌های مجازی توسط جهاددانشگاهی در شرایط شیوع ویروس کرونا را قابل تحسین عنوان و خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته در برگزاری دوره‌های مهارت افزایی برای فعالین رسانه ای استان همکاری خوبی با جهاددانشگاهی داشته‌ایم که با امضای این تفاهم نامه این همکاری‌های توسعه خواهد یافت.

وی تصریح کرد: از ظرفیت و پتانسیل‌های جهاددانشگاهی برای ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی و توانمندسازی حوزه رسانه استفاده خواهد شد.

 

منبع:تسنیم

نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]