کد خبر : 103960 یکشنبه 15 تیر 1399 - 10:48:49
سامانه-کانون‌های-فرهنگی-وزارت-بهداشت-راه‌اندازی-شد

سامانه کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت راه‌اندازی شد

سیناپرس: اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف تسهیل و تسریع در امور کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و تهیه بانک اطلاعاتی از فعالیت‌های نهادهای دانشجویی سامانه کانون‌های فرهنگی را راه‌اندازی کرد.

با راه‌اندازی سامانه و بانک اطلاعاتی کانون‌های فرهنگی و مجامع تخصصی دارای کارتابل اختصاصی برای انجام تمامی فعالیت‌های خود خواهد شد.

این فعالیت‌ها شامل ثبت کانون و مجمع، عضوگیری، برگزاری انتخابات شورای مرکزی، درخواست مجوز فعالیت، ارائه گزارش برگزاری برنامه و مستندسازی فعالیت‌ها و پیگیری امور مربوطه می‌شود.

در این سامانه همچنین بخش پورتال اطلاع‌رسانی جهت انتشار و انعکاس اخبار مربوط به امور کانون‌های فرهنگی و مجامع تخصصی طراحی شده است. دانشجویان می‌توانند از طریق ایمیل اداره‌ کانون‌های فرهنگی به نشانی Kanoon@behdasht.gov.ir اخبار خود را جهت درج در پورتال خبری به این اداره کل ارسال کنند.

سامانه کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت پیش از این با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی یزد، شهیدبهشتی، اصفهان و اهواز برای اجرای پایلوت سامانه ورود و ثبت اطلاعات کانون‌های فرهنگی به اجرا درآمد و فاز اول این سامانه کانون (جهت عضویت دانشجو و ثبت اطلاعات کانون‌های فرهنگی) آماده بهره‌بردای همه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است و ملاک عمل درخصوص کانون‌های فرهنگی از تاریخ اول شهریور سال جاری اطلاعات مندرج در این سامانه خواهد بود.  

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط