• آزمایش-علمی-با-یویو-در-جاذبه-صفر-+-فیلم سه شنبه 02 تیر 1394 - 22:00:10

  آزمایش علمی با یویو در جاذبه صفر + فیلم

  سینا‌پرس: در این گزارش ویدیویی می توانید مشاهده کنید که چگونه یکی از دانشمندان فعال در ایستگاه بین المللی فضایی با کمک یک یوی اقدام به شبیه سازی حرکت اجسام در فضا می کند.

 • گزارش-تصویری-از-مرکز-فضایی-و-ستاره-شناسی-ژینگلونگ- سه شنبه 02 تیر 1394 - 08:09:04

  گزارش تصویری از مرکز فضایی و ستاره شناسی ژینگلونگ

  سینا‌پرس: رصد خانه و ایستگاه مشاهده ژینگلونگ از مرکز فضایی و ستاره شناسی ملی چین محسوب می شود . این مرکز با تلکسوپ طیف نمای فیبر چند منظوره نقش مهمی در مطالعات نجومی چین ایفا می کند .

 • گزارش-تصویری-از-جنگل-تیکال سه شنبه 02 تیر 1394 - 08:05:18

  گزارش تصویری از جنگل تیکال

  سینا‌پرس: جنگل تیکال در کشور گواتمالا یک منطقه حفاظت شده مطرح در سطح بین المللی است و علاوه بر این که نمادی از فرهنگ بومیان قاره آمریکا به حساب می آید، از نظر گونه های طبیعی و جانوری نیز بسیار ارزشمند بوده و همچنین دارای پوششی غنی از گیاهان و درختان است.

 • گزارش-ویدیویی-از-چاپگر-سه-بعدی-با-قابلیت-چاپ-فلز دوشنبه 01 تیر 1394 - 20:50:29

  گزارش ویدیویی از چاپگر سه بعدی با قابلیت چاپ فلز

  سینا‌پرس: متخصصان چاپ سه بعدی موفق به ساخت دستگاهی به نام MX 3D شده اند که یک چاپگر سه بعدی با قابلیت چاپ کردن فلز به عنوان خروجی است.

 • گزارش-ویدیویی-از-دستگاه-کاهش-انرژی-برای-پیاده-روی دوشنبه 01 تیر 1394 - 20:30:27

  گزارش ویدیویی از دستگاه کاهش انرژی برای پیاده روی

  سینا‌پرس: دانشمندان موفق به ساخت ساختار ویژه ای شده اند که می تواند میزان انرژی مصرفی برای راه رفتن و دویدن را به میزان ده درصد نسبت به شرایط عادی کاهش بدهد.

 • گزارش-تصویری-از-پایان-نمایشگاه-نرم-افزار-و-خدمات-اطلاعاتی دوشنبه 01 تیر 1394 - 10:29:55

  گزارش تصویری از پایان نمایشگاه نرم افزار و خدمات اطلاعاتی

  سینا‌پرس: نمایشگاه بین المللی نرم افزار و خدمات اطلاعاتی چین که از روز بیست و ششم خرداد ماه آغاز به کار کرده بود ، به کار خود خاتمه داد . در این نمایشگاه آخرین تکنولوژی ها و ایده های جدید و به روز این حوزه معرفی شدند .

 • گزارش-تصویری-از-مسابقات-بدمینتون-ربات-ها دوشنبه 01 تیر 1394 - 10:18:44

  گزارش تصویری از مسابقات بدمینتون ربات ها

  سینا‌پرس: ربات های ساخته شده توسط سی و شش تیم دانشجوئی در کشور چین در حال برگزاری مسابقات بزرگ بدمینتون ربات ها در شهر ژوچنگ هستند . ربات های شرکت کننده در این مسابقات ، قادر به تعقیب توپ بدمینتون ، تخمین سرعت و واکنش به موقع هستند .

 • نمایشگاه-بین-المللی-تکنولوژی-های-برتر-در-چین دوشنبه 01 تیر 1394 - 10:00:14

  نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های برتر در چین

  سینا‌پرس: نمایشگاه بین المللی تکنولوزی های برتر با عنوان نمایشگاه سازندگان 2015 در شهر شن ژن 2015 Shenzhen Maker Faire از روز جمعه نوزدهم ژوئن ( برابر با بیست و نهم خرداد ماه ) افتتاح شده و به مدت یک هفته به فعالیت خود ادامه خواهد داد .

 • گزارش-تصویری-از-دومین-دیوار-بزرگ-تاریخی-جهان دوشنبه 01 تیر 1394 - 09:09:19

  گزارش تصویری از دومین دیوار بزرگ تاریخی جهان

  سینا‌پرس: قطعا بیشتر مردم دنیا با نام دیوار بزرگ چین آشنا بوده و از اهمیت و بزرگی این دیوار اطلاعاتی دارند ولی شاید کمتر کسی اطلاع داشته باشد که دومین دیوار بزرگ تاریخی جهان در کشور هندوستان قرار گرفته است . این دیوار ، دیوار بزرگ تاریخی هندوستان نام دارد .

 • گزارش-تصویری-و-تحلیل-فنی-آسیاب-تاریخی-رستاق-در-یزد دوشنبه 01 تیر 1394 - 08:58:15

  گزارش تصویری و تحلیل فنی آسیاب تاریخی رستاق در یزد

  سینا‌پرس: این آسیاب در حاشیه غربی کویر یزد و در ضلع جنوب شرقی و فاصله بیست کیلومتری شهر یزد در امتداد مسیر جاده اصلی رستاق که اشکذر را به بندر آباد و روستاهای مجاور متصل می کند ، واقع شده است .