کد خبر : 72653 یکشنبه 24 دی 1396 - 10:20:24
راه‌اندازی-هفدهمین-فن‌بازار-در-سیستان-و-بلوچستان

بهمن ماه صورت می‌گیرد؛

راه‌اندازی هفدهمین فن‌بازار در سیستان و بلوچستان

سیناپرس: فن‌بازار منطقه‌ای سیستان و بلوچستان به‌عنوان هفدهمین بخش از شبکه بزرگ فن‌بازار ملی کشور به‌زودی در زاهدان افتتاح می‌شود.

 فن‌بازار منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با اخذ موافقت شورای مرکز فن‌بازار ملی ایران در روز چهارشنبه، 4 بهمن ماه جاری افتتاح خواهد شد.

 

کمک به بازاریابی محصولات فناورانه، انتقال فناوری، ارتقای سطح فناوری صنایع مستقر در استان، جذب سرمایه برای طرح‌های فناورانه و کمک به تجاری‌سازی آنها و برقراری روابط تجاری و فناوری بین کسب‌ و کارها از جمله ماموریت‌های این فن‌بازار است. 

مرکز فن‌بازار ملی ایران، به استناد تکالیف مندرج در نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسئولیت ایجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در کشور را بر عهده دارد و تاکنون 16 فن‌بازار در استان‌های اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد را پیش از این افتتاح کرده است.

فن بازار سیستان و بلوچستان، هفدهمین دفتر فن‌بازار منطقه‌ای خواهد بود که مأموریت توسعه بازار فناوری در محدوده جغرافیایی این استان را انجام خواهد داد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط