کد خبر : 64387 یکشنبه 22 مرداد 1396 - 19:59:09
-دو-قهرمان-جدید-به-بازی-DOTA-2-اضافه-شد!

کیا DOTA 2 بازی می کنند؟

دو قهرمان جدید به بازی DOTA 2 اضافه شد!

در به‌روزرسان جدید بازی DOTA 2، دو قهرمان جدید به این بازی اضافه خواهند شد. حتی تریلری هم از این دو قهرمان جدید منتشر شده که می‌توانید آن را ببینید.

به گزارش سیناپرس به نقل از دی جی کالا مگ،شرکت والو این خبر را در جریان برگزاری مسابقات بین‌المللی DOTA 2 اعلا کرد. البته هنوز مشخص نشده که این قهرمان‌های جدید چه نام دارند. یکی از این قهرمان‌ها شباهت خاصی به گربه چکمه پوش مجموعه انیمیشن‌های شرک دارد. احتمالا اگر در خانه گربه دارید، از این قهرمان جدید خوش‌تان خواهد آمد.در پایان این تریلر منتشر شده هم یک قهرمان دیگر را مشاهده خواهید کرد. شخصیتی که به یک پری  دارد.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره این شخصیت‌ّای جدید منتشر نشده است. شرکت والو به این موضوع اشاره کرده که این دو قهرمان در به‌روزرسان Dueling Fates در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. قطعا در آینده خبرهای بیشتری از این قهرمان‌های منتشر خواهد شد و بیشتر با قدرت‌های آن‌ها آشنا می‌شویم.

اگر از جمله گیمرهای قدیمی این عنوان هستید، قطعا از دیدن قهرمان‌های جدید هیجان‌زده شده‌اید. اگر هم دیگر این عنوان را بازی نمی‌کنید، بد نیست به دوباره به جمع گیمرهای DOTA 2 بپیوندید.

کلید واژه ها: بازی‌ - سرگرمی - بازی دوتا 2 - DOTA 2 -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]