کد خبر : 61306 شنبه 24 تیر 1396 - 14:00:06
-معرفی-برگزیدگان-جایزه-ملی-دومین-جشنواره-ملی-و-کنگره-بین-المللی-سلول-های-بنیادی

در اختتامیه کنگره بین المللی سلول های بنیادی برگزار شد؛

معرفی برگزیدگان جایزه ملی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی

برگزیدگان نهایی جایزه ملی 1395-1396 در آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی پـو کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی معرفی شدند.

به گزارش سیناپرس به نقل از ایرنا، در آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی که روز پنج شنبه با حضور تعدادی از مسئولان معاونت علمی و فناوری، وزارت آموزش و پرورش، فعالان و اساتید حوزه سلول های بنیادی همراه بود، در بخش ایده برتر 2 نفر و در هر کدام از حوزه‌های مقاله برتر، پایان‌نامه و پیشکسوت برتر هرکدام یک نفر به عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب و با اهدای جوایزی مورد تقدیر قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش، در حالی که دربخش ایده برتر هیچیک از ایده پردازان در این جشنواره موفق به کسب رتبه برتر نشدند، از مهدی رضایتی با اهدا لوح تقدیر و جایزه 40 میلیون ریالی و مطهره ارجمند نژاد با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی 30 میلیون ریالی بعنوان رتبه های دو و سوم این بخش تجلیل شد.
همچنین مهدیه السادات شجاعی موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه 50 میلیون ریالی مقاله برتر دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و فناوری های پزشکی بازساختی شد.
اما در حالی که در بخش اختراع برتر نیز هیچ شرکت کننده ای از سوی هیات داوران انتخاب نشد، اسماعیل شریفی و یلدا یاقوتی به ترتیب موفق به دریافت جایزه پایان نامه برتر و بخش دانش آموزی شدند.
بر اساس این گزارش، بر اساس امتیاز دهی هیات داوران در حوزه دانش آموزی شهریار مربی به نمایندگی از تیم برنامه نویسی، سینا نبی به نمایندگی ساخت، زهرا نصیروند، یلدا یاقوتی و پارسا فروزش تقدیر بعمل آمد.
همچنین در بخش استارت آپ نیز از رکسانا سهمانی، محمدرضا زارع، پارسا بازدار، فاطمه کریم زاده و همچنین دکتر کیهان فر و دکتر شکرچیان با اهدا لوح و جایزه نقدی تقدیر بعمل آمد.
در ادامه این آئین همچنین در بخش پیشکسوت برتر نیز از پرفسور عباس افلاطونیان با اهداء لوح تقدیر و جایزه 300 میلیون ریالی تجلیل بعمل آمد.
دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری ‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی 22 الی 24 تیرماه جاری در محل سالن اجلاس سران برگزار شد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]