کد خبر : 61302 شنبه 24 تیر 1396 - 13:43:21
راهی-نو-برای-توسعه-همکاری-فناورانه-تولیدکنندگان-و-سرمایه‌گذاران

"بومرانو" در دانشگاه تربیت‌مدرس برگزار می شود؛

راهی نو برای توسعه همکاری فناورانه تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران

سیناپرس: چالش نوآوری بومرانو 27 تیرماه در دانشگاه تربیت مدرس برای تمام نوآوران و شرکت های دانش بنیان به صورت دوره ای برگزار می‌شود.

توسعه همکاری فناورانه با تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران، ارائه حضوری نیازهای فناورانه توسط تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران و برگزاری جلسات B2B با تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران از جمله محورهای برگزاری این برنامه است.

شرکت‌های تولیدی که با چالش‌های فناورانه مواجه بوده یا تاکنون نتوانسته‌اند راهکارهای اجرایی و اقتصادی برای حل این مسائل ارائه دهند و در پی یافتن راه‌حل‌های علمی و فناورانه برای مسائل فناورانه خود هستند، می‌توانند با حضور در این برنامه چالش های موجود در خود را ارائه دهند.

حل چالش‌های فناورانه نه تنها می‌تواند منجر به انعقاد قرارداد اجرایی با کارفرما شود، بلکه زمینه برای کسب درآمد کافی، دستیابی به ارتقای بهره‌وری و افزایش توان نوآوری جهت حضور در بازارهای بین‌المللی را تقویت می‌کند.

مهلت ثبت نام برای حضور در این برنامه تا 20 تیرماه تعیین شده و قرار است چالش‌های نوآورانه بومرانو به صورت دوره‌ای به صاحبان علم، شرکت‌های دانش‌بنیان،‌ فناور و هر شخصی که دارای محصول، فناوری و تخصصی است، ارائه شود.

برای ثبت نام و حضور در این اتفاق نوآورانه اینجا را ببینید.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط