کد خبر : 42281 چهارشنبه 11 فروردین 1395 - 10:23:42
-پایگاه-تخصصی-در-حوزه-‎-ICT-

citna.ir

پایگاه تخصصی در حوزه ‎ ICT

سیناپرس: پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی "سیتنا" حاصل اندیشه و برآیند دیدگاهی است که می کوشد گامی موثر در اطلاع رسانی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بردارد.

 در این راستا "سیتنا" به عنوان پایگاه تخصصی در حوزه‎ ICT  با ساختار خصوصی علاوه بر انعکاس اخبار، رخدادها و رویدادهای این حوزه با ایجاد وبگاهی تعاملی امکان انتشار نقطه نظرات، یادداشت ها، مقاله‎ها و مطالب دریافتی از سوی مخاطبان را فراهم نموده است.

با ایجاد این زمینه، فعالان و متخصصان این حوزه و شرکت‎های بخش خصوصی نیز می‎توانند آخرین دیدگاه‎ها و اخبار فعالیت‎های خود را برای انتشار در اختیار این پایگاه قرار دهند. همچنین، نمایشگاه‎ها، سمینارها، کلیپ‎ها و عکس‎های دیدنی مرتبط با بخش ارتباطات نیز از طریق این وبگاه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

امید است، این پایگاه با نگاهی نو و تخصصی به مقوله‎ فناوری اطلاعات و ارتباطات بتواند گام موثری در اطلاع رسانی رخدادهای این حوزه بردارد و سهمی هر چه اندک در رشد و ارتقای هر چه بیشتر صنعت ارتباطات در کشور عزیزمان ایران داشته باشد و در نهایت زمینه‎ هر چه آسان تر تبادلات و تعاملات بین المللی درون بخشی بین متخصصان را فراهم نماید.

http://www.citna.ir/

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]