کد خبر : 30498 یکشنبه 25 بهمن 1394 - 12:16:54
تازه-واردی-در-دنیای-موتورسیکلتهای-پیشرفته

تازه واردی در دنیای موتورسیکلتهای پیشرفته

به تازگی نسخه به روز شده یکی از پیشرفته ترین موتورسیکلتهای ساخته شده در جهان رونمایی شد که توجه کارشناسان این صنعت را به خود جلب کرد.

شرکت Triumph که به طراحی و ساخت انواع موتورسیکلتها شهرت دارد با ارایه مدل شناخته شده و پرطرفداری به نام Tiger Sport توجه کارشناسان را جلب کرده بود که حالا نسخه به روز شده ای از آن را با بهره گیری از فناوری های روز دنیا ارایه کرده است.این محصول جدید یک موتورسیکلت ۱۰۵۰ سی سی است که نسبت به نسخه اولیه سیستم ایمنی ارتقایافته ای دارد.گشتاور بیشتر و مصرف سوخت کمتر دو مورد از ویژگیهای مهم این محصول جدید به شمار می آید که برای هر خریداری اغواکننده خواهد بود.

همچنین در این موتورسیکلت از یک دریچه کنترل سوخت از نوع برقی استفاده شده است که یکی از ویژگیهای خاص آن به شمار می آید.کلاچ کمکی و مجموعه ای از سیستم های ایمنی برقی هم از دیگر مشخصات این موتورسیکلت جدید محسوب می شود.

استفاده از نام Tiger (ببر) نشان دهنده شتاب و سرعت قابل توجه این محصول فناورانه است. نکته جالب توجه دیگر توجه به استانداردهای یورو ۴ در Tiger Sport است که بدین ترتیب علاقمندان در بسیاری از کشورهای جهان می توانند از آن استفاده کنند.

به گزارش مهر، سیستم موتور سه سیلندر این موتورسیکلت به سیستم احتراق پیشرفته و جدیدی مجهز شده که ضریب آلایندگی زیست محیطی آن را به میزان چشمگیری کاهش داده است.

کلید واژه ها: موتورسیکلت سوخت فناوری
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]