کد خبر : 20913 پنج شنبه 14 آبان 1394 - 13:01:00
معرفی-تازه-ترین-فناوری-های-اقیانوس-شناسی

گزارش تصویری از سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات اقیانوس شناسی

معرفی تازه ترین فناوری های اقیانوس شناسی

سیناپرس: دویست و پانزده شرکت مختلف از بیست و یک کشور دنیا با ارائه جدید ترین فناوری های حوزه اقیانوس شناسی در نمایشگاه بین المللی شهر شانگهای چین ، تازه های این حوزه را به نمایش گذاشته اند .

سومین نمایشگاه بین المللی اقیانوس شناسی با عنوان 3rd Oceanology International fair  به میزبانی کشور چین و در شهر شانگهای در حال برگزاری است .

این نمایشگاه که در آن جدیدترین فناوری ها و تکنولوژی های حوزه مطالعات ، پژوهش و استخراج و عملیات در زیر دریا و بستر اقیانوس ها ارائه شده است ، از روز سه شنبه سوم نوامبر ( برابر با دوازدهم آبان ماه ) آغاز به کار کرده  است .

این نمایشگاه که در آن جدیدترین فناوری ها و تکنولوژی های حوزه مطالعات ، پژوهش و استخراج و عملیات در زیر دریا و بستر اقیانوس ها ارائه شده است ، از روز سه شنبه سوم نوامبر ( برابر با دوازدهم آبان ماه ) آغاز به کار کرده و به مدت سه روز به فعالیت خود ادامه خواهد داد . بر اساس گزارش های رسمی منتشر شده در این رابطه ، در این نمایشگاه بیش از 215 شرکت پژوهشی ، کارخانه و مراکز تحقیقاتی حوزه اقیانوس شناسی از بیست و یک کشور دنیا مشارکت داشته اند . از مهمترین فناوری های ارائه شده در این نمایشگاه می توان به هلیکوپتر های بدون سرنشین ، روبات های ویژه با قابلیت حرکت در اعماق دریا و کشتی های بدون سرنشین پژوهشی اشاره کرد .

منبع

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]