• فراخوان-ارسال-مقاله-به-کنگره-جهانی-روان-–-تومورشناسی-امریکا- چهارشنبه 01 بهمن 1393 - 22:01:58

  فراخوان ارسال مقاله به کنگره جهانی روان – تومورشناسی امریکا

  سینا‌پرس: کنگره جهانی روان – تومورشناسی در روزهای بیست و هشتم جولای تا اول آگوست سال 2015 برابر با ششم تا دهم مرداد ماه سال 1394 به مدت پنج روز در شهر واشنگتن دی سی ، ایالات متحده امریکا برگزار خواهد شد . پژوهشگران و علاقمندان به شرکت در این کنفرانس می توانند مقالات خود را در زمان مقرر به دبیرخانه کنفرانس ارائه دهند .

 • فراخوان-ارسال-مقاله-به-کنگره-بین-المللی-بیماری-های-عفونی-کودکان-،-برزیل- شنبه 13 دی 1393 - 19:13:03

  فراخوان ارسال مقاله به کنگره بین المللی بیماری های عفونی کودکان ، برزیل

  سینا‌پرس: نهمین کنگره بین المللی انجمن جهانی بیماری های عفونی کودکان در روزهای هجدهم تا بیست و یکم نوامبر سال ۲۰۱۵ برابر با بیست و هفتم تا سی ام آبان ماه سال ۱۳۹۴ در شهر ریو دو ژانیرو ، برزیل برگزار خواهد شد . پژوهشگران و علاقمندان به شرکت در این کنفرانس می توانند مقالات خود را در زمان مقرر به دبیرخانه کنفرانس ارائه دهند .

 • فراخوان-ارسال-مقاله-به-کنفرانس-سالانه،-جامعه-بین-المللی-تحقیقات-کیفیت-زندگی- شنبه 13 دی 1393 - 19:11:25

  فراخوان ارسال مقاله به کنفرانس سالانه، جامعه بین المللی تحقیقات کیفیت زندگی

  سینا‌پرس: بیست و دومین کنفرانس سالانه ، جامعه بین المللی تحقیقات کیفیت زندگی در روزهای بیست و یکم تا بیست و چهارم اکتبر سال ۲۰۱۵ برابر با بیست و نهم مهر ماه تا دوم آبان ماه سال ۱۳۹۴ در شهر ونکوور کانادا برگزار خواهد شد . پژوهشگران و علاقمندان به شرکت در این کنفرانس می توانند مقالات خود را در زمان مقرر به دبیرخانه کنفرانس ارائه دهند .

 • برگزاری-سمینار-نقش-فناوری‏-های-نوین-در-حفظ-محیط-زیست شنبه 13 دی 1393 - 19:09:29

  برگزاری سمینار نقش فناوری‏ های نوین در حفظ محیط زیست

  سینا‌پرس: دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران با همکاری و حمایت انجمن انرژی ایران، شرکت فرانسوی EuropeEnvironment وابسته به گروه صنعتی CMIو شرکت پرتغالی ACSسمینار نقش فناوری‏ های نوین در حفظ محیط زیست را در روز سه‏ شنبه مورخ ۲۸ بهمن‏ ماه ۱۳۹۳ برگزار می‏ نماید.

 • -جلسه-کمیته-راهبردی-نخستین-کنفرانس-بین-المللی-وب-اطلاعاتی-ایران-برگزار-شد چهارشنبه 30 مهر 1393 - 06:05:54

  جلسه کمیته راهبردی نخستین کنفرانس بین المللی وب اطلاعاتی ایران برگزار شد

  سینا‌پرس: امروز صبح نخستین جلسه کمیته راهبردی اولین کنفرانس بین اللملی وب اطلاعاتی ایران با حضور دکتر ایمانی ریاست دانشگاه علم و فرهنگ و جمعی از نمایندگان و مسوولان وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات ، مرکز تحقیقات مخابرات ایران، همراه اول، پلیس فتا( تولید و تبادل اطلاعات) در دانشگاه علم و فرهنگ کشور برگزار شد.

 • دانشگاه-میجی-ژاپن-میزبان-کنفرانس-e-CASE-&-e-Tech جمعه 14 شهریور 1393 - 17:22:39

  دانشگاه میجی ژاپن میزبان کنفرانس e-CASE & e-Tech

  سینا‌پرس: پاییز امسال کنفرانس بین المللی ای کیس و ای تک ( e-CASE & e-Tech ) دررابطه با مباحثی چون تجارت ، مدیریت ، جامعه ، تحصیلات و آموزش و تکنولوژی الکترونیک در کشور ژاپن برگزار خواهد شد .

 • مسابقه-بین-المللی-برنامه-نویسی-«بیان»-برگزار-می-شود چهارشنبه 05 شهریور 1393 - 02:00:15

  مسابقه بین المللی برنامه نویسی «بیان» برگزار می شود

  سینا‌پرس: ثبت نام سومین دوره مسابقات بین اللملی برنامه نویسی بیان آغاز شد.

 • فرانسه-میزبان-کنفرانس-رشد-و-اختلالات-مغز جمعه 31 مرداد 1393 - 11:27:41

  فرانسه میزبان کنفرانس رشد و اختلالات مغز

  سینا‌پرس: در سالهای اخیر شاهد رشد چشمگیری در شناخت بهتر اوتیسم و اختلالات وابسته (سندروم X شکننده، توبروس اسکلروز، سندروم رت) بوده ایم. با این حال هنوز شکاف گسترده ای بین مشاهدات آزمایشی و بالینی وجود دارد و همچنین، دلیل و نیز زمان انحراف مغز از برنامه رشد معمول خود هم به درستی شناسایی نشده است. همین مساله موجب پدیدار شدن پرسش های بی پاسخ زیادی در مورد چرایی عدم انجام وظایف معمول بخشهای مختلف سیستم عصبی انسان شده است

 • دومین-کنگره-و-نمایشگاه-بین-المللی-نمک-زدایی-مهرماه-برگزار-می-شود شنبه 25 مرداد 1393 - 02:03:32

  دومین کنگره و نمایشگاه بین المللی نمک زدایی مهرماه برگزار می شود

  سینا‌پرس: سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در روزهای ۲۸ تا ۳۰ مهرماه امسال میزبان دومین کنگره، کارگاه و نمایشگاه بین المللی نمک زدایی از آب های شور خواهد بود.

 • سیزدهمین-کنگره-«علوم-زراعت-و-اصلاح-نباتات-ایران»-برگزار-می‌شود شنبه 25 مرداد 1393 - 01:24:40

  سیزدهمین کنگره «علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران» برگزار می‌شود

  سینا‌پرس: نخستین کنگره بین المللی و سیزدهمین کنگره ملی علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران و سومین همایش علوم و تکنولوژی بذر کشور، شهریور امسال با حضور معاون علمی و معاون زنان ریاست جمهوری، وزیر جهاد کشاورزی و سایر معاونین دستگاه های اجرای برگزار می‌شود.